Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, форель)

-10%
Acana Wild Prairie cat 37/20
Acana Wild Prairie cat 37/20
218
Код товару: 00051

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса курчати та риби з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1200 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки453,20
Акція-10%
Ціна407,88₴
Ціна1051 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 102,80
Акція-10%
Ціна1 892,52₴
Ціна762 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 812,30
Акція-10%
Ціна3 431,07₴
-10%
Orijen Tundra Cat
Orijen Tundra Cat
47
Код товару: 14532

Високопротеїновий беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки, оленя, ягняти та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1676 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки633,10
Акція-10%
Ціна569,79₴
Ціна1718 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 435,90
Акція-10%
Ціна3 092,31₴
Ціна1155 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 929,10
Акція-10%
Ціна6 236,19₴
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
8
Код товару: 15289

Повнораціонна беззернова формула з фореллю та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,50₴
Ціна558 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 685,00₴
Josera Cat Naturelle
Josera Cat Naturelle
46
Код товару: 10239

Повнораціонний беззерновий сухий корм для дорослих стерилізованих кішок і кастрованих котів.

Ціна439 грн/кг
10 кг
Ціна4 390,00₴