Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, камбала)

-10%
Acana Pacifica cat 37/20
Acana Pacifica cat 37/20
101
Код товару: 00050

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса тихоокеанічних риб з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1218 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки460,20
Акція-10%
Ціна414,18₴
Ціна1080 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 160,00
Акція-10%
Ціна1 944,00₴
Ціна836 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки4 178,40
Акція-10%
Ціна3 760,56₴
-10%
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
64
Код товару: 00225

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів риб з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів та кошенят всіх порід. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1377 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки520,10
Акція-10%
Ціна468,09₴
Ціна1410 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 819,60
Акція-10%
Ціна2 537,64₴
Ціна917 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 501,50
Акція-10%
Ціна4 951,35₴