Сухий корм для котів (для котів похилого віку, кролик)
Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive
137
Код товару: 12371
Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі м'яса кролика для стерилізованих котів із чутливим травленням.
Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна489 грн/кг
7 кг
Ціна3 425,00₴
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Rabbit
84
Код товару: 09549
Повнораціонний сухий корм із кроликом для стерилізованих і кастрованих котів.
Ціна502 грн/кг
1,5 кг
АкціяРозіграш!
Ціна752,30₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!
З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.
Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!
З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

