Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, курка)

-10%
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
18
Код товару: 14336

Повнораціонний збалансований сухий корм із лососем для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Taste of the Wild Lowland Creek Feline Formula
Taste of the Wild Lowland Creek Feline Formula
20
Код товару: 15288

Повнораціонна беззернова формула з качкою та смаженою перепілкою для котів усіх вікових груп.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,50₴
Ціна558 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 685,00₴
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
45
Код товару: 06040

Повнораціонна беззернова формула із запеченою косулею та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна584 грн/кг
2 кг
Ціна1 167,70₴
Ціна527 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 476,60₴
Exclusion Noble Grain Cat Sterilized 7+ Chicken
Exclusion Noble Grain Cat Sterilized 7+ Chicken
4
Код товару: 18023

Повноцінний монопротеїновий сухий корм із м’ясом курки для стерилізованих та кастрованих котів усіх порід віком від 7 років.

Ціна907 грн/кг
300 грамів
Ціна272,00₴
Ціна793 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 190,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
19
Код товару: 13031

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, фруктами та овочами для стерилізованих котів на всіх стадіях життя.

Ціна873 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 981,00₴
Ціна512 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки3 320,00
Акція-30%
Ціна2 324,00₴
-10%
Orijen Fit & Trim 42/15
Orijen Fit & Trim 42/15
23
Код товару: 08866

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індички, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів і лікарських трав для котів із зайвою вагою. Містить 85% м'яса, 15% фруктів і овочів, 0% злаків.

Ціна1368 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 735,90
Акція-10%
Ціна2 462,31₴
Ціна875 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 249,40
Акція-10%
Ціна4 724,46₴
-10%
Hill's SP Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat
Hill's SP Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat
13
Код товару: 04849

Повнораціонний сухий корм із куркою для стерилізованих котів віком старше 7 років.

Ціна970 грн/кг
300 грамів
Ціна291,00₴
Ціна792 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 320,00
Акція-10%
Ціна1 188,00₴
Ціна748 грн/кг
3 кг
Ціна2 245,00₴
1st Choice Cat Adult Weight Control (Light)
1st Choice Cat Adult Weight Control (Light)
42
Код товару: 00021

Низькокалорійний повнораціонний сухий корм для дорослих котів, схильних до надмірної ваги, а також для кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна571 грн/кг
2,72 кг
Ціна1 553,00₴
Ціна529 грн/кг
5,44 кг
Ціна2 877,00₴
Ціна474 грн/кг
10 кг
Ціна4 738,00₴
1st Choice Senior Cat
1st Choice Senior Cat
19
Код товару: 00023

Сухий корм для котів похилого віку від 10 років.

Ціна571 грн/кг
2,72 кг
Ціна1 553,00₴
Ціна529 грн/кг
5,44 кг
Ціна2 877,00₴
1st Choice Cat Adult Urinary
1st Choice Cat Adult Urinary
11
Код товару: 09719

Повнораціонний сухий корм для профілактики сечокам'яної хвороби у дорослих котів старше 1 року.

Ціна689 грн/кг
1,8 кг
Ціна1 241,00₴
Ціна638 грн/кг
5,44 кг
Ціна3 468,00₴
-25%
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21692

Повноцінний беззерновий сухий корм з індичкою та горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна762 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 142,52₴
Ціна476 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки5 077,39
Акція-25%
Ціна3 808,04₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
-30%
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21693

Повноцінний беззерновий сухий корм з лососем і горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна924 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 386,66₴
Ціна551 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки6 296,21
Акція-30%
Ціна4 407,35₴
-25%
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
4
Код товару: 16543

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжим м'ясом індички для дорослих котів.

Ціна1101 грн/кг
1,36 кг
Ціна без знижки1 997,00
Акція-25%
Ціна1 497,75₴
Ціна880 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 662,00
Акція-25%
Ціна1 996,50₴
Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Немає відгуків
Код товару: 22409

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою куркою для котів похилого віку.

Ціна551 грн/кг
2 кг
Ціна1 102,08₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
6
Код товару: 19776

Повнораціонний сухий корм з куркою для котів віком понад 7 років.

Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Brit Care Cat Grain Free Adult Activity Support
Brit Care Cat Grain Free Adult Activity Support
19
Код товару: 12374

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та курки для активних котів.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
Morando Tradizioni Sterilized with Chicken
Morando Tradizioni Sterilized with Chicken
2відгуки
Код товару: 21116

Повнораціонний сухий корм з куркою для дорослих кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна500 грн/кг
400 грамів
Ціна200,00₴
Ціна400 грн/кг
1,5 кг
Ціна600,00₴
Mera Cats Senior Beef (Rind)
Mera Cats Senior Beef (Rind)
Немає відгуків
Код товару: 14607

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою яловичиною для котів похилого віку.

Ціна914 грн/кг
400 грамів
Ціна365,60₴