Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, преміум)

-30%
Cat Chow Special Care 3in1
Cat Chow Special Care 3in1
191
Код товару: 05618

Сухий корм на основі м'яса індички для дорослих котів. Потрійна формула перешкоджає появі сечокам'яної хвороби, сприяє виведенню ковтунів шерсті зі шлунка та запобігає утворенню зубного каменю.

Ціна177 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки379,50
Акція-30%
Ціна265,65₴
Ціна154 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 309,80
Акція-30%
Ціна2 316,86₴
-15%
Cat Chow Special Care Urinary Tract Health
Cat Chow Special Care Urinary Tract Health
77
Код товару: 00115

Сухий корм для котів для профілактики сечокам'яної хвороби у дорослих котів віком від 1 до 7 років.

Ціна202 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки355,91
Акція-15%
Ціна302,52₴
Ціна178 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 137,71
Акція-15%
Ціна2 667,05₴
-30%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
84
Код товару: 04512

Сухий корм із куркою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна170 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-30%
Ціна255,64₴
Ціна183 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-15%
Ціна2 742,27₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
88
Код товару: 14341

Гіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-30%
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
44
Код товару: 00110

Сухий корм з лососем для дорослих котів із чутливим травленням і схильністю до проявів алергічних реакцій.

Ціна178 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки382,30
Акція-30%
Ціна267,61₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
-30%
Cat Chow Special Care Hairball Control
Cat Chow Special Care Hairball Control
45
Код товару: 00109

Сухий корм для котів для виведення ковтунів шерсті зі шлунка у дорослих котів.

Ціна211 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки372,71
Акція-15%
Ціна316,80₴
Ціна146 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 136,80
Акція-30%
Ціна2 195,76₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
66
Код товару: 14342

Гіпоалергенний збалансований сухий корм з ягням та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна370 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки329,00
Акція-10%
Ціна296,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-10%
Josera JosiCat Crispy Duck
Josera JosiCat Crispy Duck
39
Код товару: 08208

Повноцінний сухий корм преміум класу з качкою та рибою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
56
Код товару: 14340

Збалансований дієтичний сухий корм із курячим м'ясом для дорослих стерилізованих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна305 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-15%
Ціна458,15₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
53
Код товару: 17421

Повноцінний сухий корм з яловичиною для стерилізованих та кастрованих котів і кошенят.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна250 грн/кг
2 кг
Ціна500,00₴
Ціна228 грн/кг
8 кг
Ціна1 821,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken
Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken
60
Код товару: 14335

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна300 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки529,00
Акція-15%
Ціна449,65₴
Ціна300 грн/кг
8 кг
Ціна2 399,00₴
-30%
Cat Chow Adult Chicken
Cat Chow Adult Chicken
37
Код товару: 00111

Сухий корм на основі курячого м'яса для дорослих котів.

Ціна136 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 911,70
Акція-30%
Ціна2 038,19₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Indoor Chicken
Brit Premium by Nature Cat Indoor Chicken
38
Код товару: 14337

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для виведення ковтунів шерсті зі шлунку в дорослих котів, які живуть в приміщенні.

Ціна477 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки159,00
Акція-10%
Ціна143,10₴
Ціна399 грн/кг
800 грамів
Ціна319,00₴
Ціна353 грн/кг
1,5 кг
Ціна529,00₴
Ціна300 грн/кг
8 кг
Ціна2 399,00₴
Half&Half Adult Cats з яловичиною для дорослих котів
Half&Half Adult Cats з яловичиною для дорослих котів
12
Код товару: 17423

Повноцінний сухий корм з яловичиною для дорослих котів.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна250 грн/кг
2 кг
Ціна500,00₴
Ціна227 грн/кг
8 кг
Ціна1 819,00₴
-10%
Josera JosiCat Crunchy Chicken
Josera JosiCat Crunchy Chicken
30
Код товару: 08207

Повноцінний сухий корм преміум класу з куркою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
18
Код товару: 14336

Повнораціонний збалансований сухий корм із лососем для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
27
Код товару: 14339

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з ягням та індичкою для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна329 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки549,00
Акція-10%
Ціна494,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
6
Код товару: 19776

Повнораціонний сухий корм з куркою для котів віком понад 7 років.

Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴