Перейти до основного вмісту

Half&Half (Хаф енд Хаф) сухий корм для котів

Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
53
Код товару: 17421

Повноцінний сухий корм з яловичиною для стерилізованих та кастрованих котів і кошенят.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна250 грн/кг
2 кг
Ціна500,00₴
Ціна228 грн/кг
8 кг
Ціна1 821,00₴
Half&Half Kitten з яловичиною для кошенят
Half&Half Kitten з яловичиною для кошенят
20
Код товару: 17420

Повноцінний сухий корм з яловичиною для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна253 грн/кг
300 грамів
Ціна76,00₴
Ціна245 грн/кг
2 кг
Ціна490,00₴
Ціна207 грн/кг
8 кг
Ціна1 652,00₴
Half&Half Adult Cats з яловичиною для дорослих котів
Half&Half Adult Cats з яловичиною для дорослих котів
12
Код товару: 17423

Повноцінний сухий корм з яловичиною для дорослих котів.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна250 грн/кг
2 кг
Ціна500,00₴
Ціна227 грн/кг
8 кг
Ціна1 819,00₴
Half&Half Sensitive Digestion Cats з індичкою для котів із чутливим травленням
Half&Half Sensitive Digestion Cats з індичкою для котів із чутливим травленням
23
Код товару: 17422

Повноцінний сухий корм з індичкою для дорослих котів із чутливим травленням і шкірою.

Ціна320 грн/кг
300 грамів
Ціна96,00₴
Ціна263 грн/кг
2 кг
Ціна525,00₴
Ціна227 грн/кг
8 кг
Ціна1 816,00₴