Перейти до основного вмісту

Сухий корм Hill's (Хіллс) на основі риби для котів

-10%
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Salmon
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Salmon
4
Код товару: 18371

Повнораціонний сухий корм із лососем для стерилізованих і кастрованих котів віком від 1 до 6 років.

Ціна867 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки289,00
Акція-10%
Ціна260,10₴
Ціна769 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 281,00
Акція-10%
Ціна1 152,90₴
Ціна657 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки2 189,00
Акція-10%
Ціна1 970,10₴
Ціна597 грн/кг
10 кг
Ціна5 971,00₴
Hill's SP Feline Adult Tuna
Hill's SP Feline Adult Tuna
18
Код товару: 00146

Повнораціонний сухий корм із тунцем для дорослих котів віком від 1 до 6 років.

Ціна830 грн/кг
300 грамів
Ціна249,00₴
Ціна713 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 069,00₴
Ціна605 грн/кг
3 кг
Ціна1 816,00₴
Ціна499 грн/кг
10 кг
Ціна4 985,00₴
Hill's SP Kitten Tuna
Hill's SP Kitten Tuna
14
Код товару: 00159

Повнораціонний сухий корм із тунцем для кошенят віком до 1 року.

Ціна751 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 127,00₴