Відгуки про товар Home Food з кроликом та журавлиною для кастрованих котів

Середня оцінка від користувачів
4,5
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Люся (Шотландська висловуха короткошерста)
Купила 200 г на пробу, я в шоці! Моя їсть за обидві щоки, даю зараз як ласощі, так як в нас залишився ще попередній корм. Думаю переводити на цей. Склад бомба!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гоша (Свійська / домашня)
На жаль, після зміни упаковки продовжили його купувати і котик почав блювати відразу після вживання, хоча до цього 2 роки годували саме цим смаком. Замінили харчування цією ж лінійкою, але вже із чутливим травленням, все чудово стало.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мері (Британська короткошерста)
Афелія (Мейн-кун)
Хороший корм и производитель. Хороший состав. Заказываю не впервые. Рекомендую!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Василиса (Європейська короткошерста)
Федора (Сибірська)
Тома (Корат)
Подобається
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марсік (Свійська / домашня)
Саймон (Невська маскарадна)
Альфа (Невська маскарадна)
Белый (Невська маскарадна)
Томас (Британська короткошерста)
Мої котики їли чудово
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ася (Шотландська висловуха короткошерста)
Привіт, дякуємо вам за приємний подарунок для нашої Асі,за корм окремо дякуємо.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кабачок (Свійська / домашня)
Кот у меня обычный, дворовой. Нагуляется и ест с удовольствием. Здоровье хорошее, проблем нет
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Флеш (Британська короткошерста)
Дуже смачний кіт у захваті
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Грегорі (Свійська / домашня)
Кузьма (Свійська / домашня)
Корм гарний. Проте мої коти не люблять кролика, як виявилося
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фіксік (Свійська / домашня)
Ластік (Свійська / домашня)
Всього декілька місяців, як перевели нашого Ластіка на корм Home Food. До цього був Monge і Brit Care. Як цей, так і інші у Home Food для кастрованих йому сподобались. Дуже хороший склад. Буду купувати його і далі.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тоша (Шотландська висловуха короткошерста)
Буся (Свійська / домашня)
Будь ласка вкажіть який відсоток магнію в цьому кормі?Дякую
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Інно, вдячні за Ваше питання. Такий корм містить 0,06 мг магнію на 1 кг.
Відгук написаний: 13 листопада 2024 16:15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Соната (Свійська / домашня)
Кицю за вуха не відтягнеш☺️👍
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Квіточка (Шотландська прямовуха)
Киці подобається цей корм
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сара (Свійська / домашня)
Кипишь (Свійська / домашня)
Беляшик (Свійська / домашня)
Нашей кошечьке залетел на ура👍
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ельза (Шотландська висловуха короткошерста)
Вітаю! Який розмір гранули? Киці треба більша порода шотландка
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Вікторіє, дякуємо за Ваше питання. Вже передали запит до постачальника для уточнення даних щодо розміру гранул такого корму. Щойно отримаємо відповідь, одразу Вам повідомимо.
Відгук написаний: 23 вересня 2024 15:07
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Дякуємо Вам за очікування відповіді. За інформацією від постачальника, розмір гранул такого корму становить 9х9 мм.
Відгук написаний: 24 вересня 2024 10:50
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сема (Британська довгошерста)
Добрый вечер. Корм нам посоветывал ветеринар. Моему котику корм нравиться
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стрелка (Свійська / домашня)
Белка (Свійська / домашня)
Не наш!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моріс (Свійська / домашня)
Хороший корм. Кіт нічого іншого не їсть вже 4 роки,окрім пуріни про план з кроликом. На бріт, хілс і всі інші була сильна реакція. Цей сухий корм залетів на "ура". Я рада, що знайшлася чудова альтернатива. У кота практично вже не вздуває животик після корму, як після інших. Пройшов запах з пащі. І головне, цей корм менше по калорійності, ніж інші з розрахунку на добову порцію.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soul (Шотландська прямовуха)
моєму котику цей корм смакує
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шуга (Мейн-кун)
Котику подобається. Перед цим був для кошенят цього ж виробника, після кастрації перейшли відразу на цей корм без проблем.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще