Перейти до основного вмісту

Сухий корм Josera (Йозера) для кошенят

-10%
Josera NatureCat
Josera NatureCat
91
Код товару: 08786

Беззерновий корм на основі м'яса птиці і лосося для кошенят старше 6 місяців і дорослих котів. Легкоперетравлювана формула, не містить зернових, підходить для котів з чутливим травленням.

Ціна540 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-10%
Ціна216,00₴
Ціна394 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки876,00
Акція-10%
Ціна788,40₴
Ціна399 грн/кг
10+1 кг
Ціна без знижки4 829,00
АкціяВигода 10%
Ціна4 390,00₴
Акція: Вигода 10%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Josera NatureCat - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

-10%
Josera Cat Minette (Kitten)
Josera Cat Minette (Kitten)
100
Код товару: 05190

Повноцінний корм супер-преміум класу для кошенят до 12-місячного віку, а також вагітних і годуючих кішок. Спеціальна формула ідеально забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах організм зростаючого кошеняти.

Ціна484 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки215,00
Акція-10%
Ціна193,50₴
Ціна350 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки778,00
Акція-10%
Ціна700,20₴
Ціна325 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 610,00
Акція-10%
Ціна3 249,00₴
-10%
Josera JosiCat Kitten
Ціна282 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки204,00
Акція-10%
Ціна183,60₴
Ціна275 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки581,00
Акція-10%
Ціна522,90₴
Ціна209 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 320,00
Акція-10%
Ціна2 088,00₴
-10%
Josera Kitten Grainfree 36/22
Josera Kitten Grainfree 36/22
33
Код товару: 13776

Збалансований беззерновий сухий корм із м'ясом свійської птиці та картоплею для кошенят, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна488 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки217,00
Акція-10%
Ціна195,30₴
Ціна421 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки936,00
Акція-10%
Ціна842,40₴
Ціна389 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 320,00
Акція-10%
Ціна3 888,00₴