Сухий корм Клуб 4 Лапи для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
157
Код товару: 09884
Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.
Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
18
Код товару: 15930
Повнораціонний сухий корм з лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.
Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴

