Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (менше 1 кг, сфінкс)

Mera Cats All Adult Trout (Forelle)
Mera Cats All Adult Trout (Forelle)
Немає відгуків
Код товару: 22404

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою фореллю для дорослих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
Mera Sterilised Light Chiken (Huhn)
Mera Sterilised Light Chiken (Huhn)
1відгук
Код товару: 22411

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом курки для дорослих стерилізованих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна584 грн/кг
2 кг
Ціна1 168,56₴
Mera Cats All Adult Duck (Ente)
Mera Cats All Adult Duck (Ente)
Немає відгуків
Код товару: 22403

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки для дорослих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Немає відгуків
Код товару: 22409

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою куркою для котів похилого віку.

Ціна551 грн/кг
2 кг
Ціна1 102,08₴
Brit Care Cat Grain Free Adult Activity Support
Brit Care Cat Grain Free Adult Activity Support
19
Код товару: 12374

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та курки для активних котів.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴