Перейти до основного вмісту

Сухий корм Nature's Protection (Нейчес Протекшн) з печінкою для котів

Nature's Protection Cat Urinary Formula-S
Nature's Protection Cat Urinary Formula-S
30
Код товару: 09716

Повнораціонний сухий корм з м'ясом птиці для профілактики сечокам'яної хвороби у дорослих котів.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна623 грн/кг
2 кг
Ціна1 246,00₴
Ціна442 грн/кг
7 кг
Ціна3 094,00₴
Ціна419 грн/кг
18 кг
Ціна7 538,00₴
-20%
Nature's Protection Cat Sensitive Digestion
Nature's Protection Cat Sensitive Digestion
26
Код товару: 09715

Повнораціонний сухий корм з м'ясом птиці для дорослих котів із чутливим травленням.

Ціна660 грн/кг
400 грамів
Ціна264,00₴
Ціна455 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 138,00
Акція-20%
Ціна910,40₴
Ціна430 грн/кг
7 кг
Ціна3 007,00₴
Nature's Protection Kitten Large Breed
Nature's Protection Kitten Large Breed
1
Код товару: 11537

Повнораціонний сухий корм для кошенят великих порід віком до 15 місяців.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,00₴
Ціна411 грн/кг
18 кг
Ціна7 403,00₴