Перейти до основного вмісту

Сухий корм Optimeal (Оптіміл) для котів породи шотландська

-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
315
Код товару: 08074

Повнораціонний сухий корм з індичкою та вівсом для дорослих котів і кішок після кастрації/стерилізації.

Ціна470 грн/кг
700 грам
Ціна328,90₴
Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна673,50₴
Ціна429 грн/кг
4 кг
Ціна1 715,70₴
Ціна286 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 085,90
Акція-30%
Ціна2 860,13₴
Вигода 50%!
Optimeal Kittens
Optimeal Kittens
300
Код товару: 07510

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса курки для кошенят.

Ціна253 грн/кг
200 + 200 грамів
Ціна без знижки202,00
АкціяВигода 50%!
Ціна101,20₴
Акція: Вигода 50%!

При купівлі паковання 200 грамів сухого корму для кошенят Optimeal Kittens - ще 200 грамів безкоштовно!

Ціна448 грн/кг
700 грамів
Ціна313,50₴
Ціна437 грн/кг
1,5 кг
Ціна655,30₴
Ціна409 грн/кг
4 кг
Ціна1 635,30₴
-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Beef & Sorghum
Optimeal Cat Adult Sterilised Beef & Sorghum
185
Код товару: 12092

Повнораціонний сухий корм із високим вмістом яловичини та сорго для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна470 грн/кг
700 грамів
Ціна328,90₴
Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна673,50₴
Ціна429 грн/кг
4 кг
Ціна1 715,70₴
Ціна286 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 085,90
Акція-30%
Ціна2 860,13₴
-30%
Optimeal Cat Adult Chicken
Optimeal Cat Adult Chicken
154
Код товару: 07511

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса курки для дорослих котів.

Ціна457 грн/кг
700 грамів
Ціна319,90₴
Ціна437 грн/кг
1,5 кг
Ціна655,60₴
Ціна417 грн/кг
4 кг
Ціна1 668,90₴
Ціна278 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 973,50
Акція-30%
Ціна2 781,45₴
-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
49
Код товару: 16709

Повнораціонний сухий корм із лососем для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна496 грн/кг
700 грамів
Ціна346,90₴
Ціна474 грн/кг
1,5 кг
Ціна711,00₴
Ціна452 грн/кг
4 кг
Ціна1 809,80₴
Ціна302 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 309,20
Акція-30%
Ціна3 016,44₴
-30%
Optimeal Cat Adult Cod Fish
Optimeal Cat Adult Cod Fish
77
Код товару: 12093

Повнораціонний сухий корм із високим вмістом тріски для дорослих котів.

Ціна457 грн/кг
700 грамів
Ціна319,90₴
Ціна437 грн/кг
1,5 кг
Ціна655,60₴
Ціна417 грн/кг
4 кг
Ціна1 668,90₴
Ціна278 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 973,50
Акція-30%
Ціна2 781,45₴