Сухий корм Orijen (Оріджен) без курятини для котів
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
64
Код товару: 00225
Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів риб з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів та кошенят всіх порід. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.
Ціна1377 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки520,10
Акція-10%
Ціна468,09₴
Ціна1410 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 819,60
Акція-10%
Ціна2 537,64₴
Ціна917 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 501,50
Акція-10%
Ціна4 951,35₴
Orijen Tundra Cat
47
Код товару: 14532
Високопротеїновий беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки, оленя, ягняти та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.
Ціна1676 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки633,10
Акція-10%
Ціна569,79₴
Ціна1718 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 435,90
Акція-10%
Ціна3 092,31₴
Ціна1155 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 929,10
Акція-10%
Ціна6 236,19₴

