Перейти до основного вмісту

Сухий корм Orijen (Оріджен) з індичкою для котів

-10%
Orijen Original Cat
Orijen Original Cat
55
Код товару: 14534

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі свіжої птиці та риби з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1340 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки506,20
Акція-10%
Ціна455,58₴
Ціна1305 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 610,40
Акція-10%
Ціна2 349,36₴
Ціна840 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 039,20
Акція-10%
Ціна4 535,28₴
-10%
Orijen Cat Guardian 8
Orijen Cat Guardian 8
41
Код товару: 14533

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі птиці, риби та м'яса з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для комплексного підтримання здоров'я дорослих котів усіх порід. Цілих 90% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 10% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1513 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки571,70
Акція-10%
Ціна514,53₴
Ціна1375 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 749,90
Акція-10%
Ціна2 474,91₴
Ціна1160 грн/кг
4,5 кг
Ціна5 218,20₴
-10%
Orijen Kitten
Orijen Kitten
30
Код товару: 15239

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжою птицею, рибою, фруктами, овочами та лікарськими травами для здорового зростання та розвитку кошенят усіх порід. Цілих 90% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 10% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1347 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки509,00
Акція-10%
Ціна458,10₴
Ціна1274 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 547,70
Акція-10%
Ціна2 292,93₴
-10%
Orijen Fit & Trim 42/15
Orijen Fit & Trim 42/15
23
Код товару: 08866

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індички, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів і лікарських трав для котів із зайвою вагою. Містить 85% м'яса, 15% фруктів і овочів, 0% злаків.

Ціна1368 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 735,90
Акція-10%
Ціна2 462,31₴
Ціна875 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 249,40
Акція-10%
Ціна4 724,46₴