Перейти до основного вмісту

Сухий корм Orijen (Оріджен) із хеком для котів

-10%
Orijen Original Cat
Orijen Original Cat
55
Код товару: 14534

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі свіжої птиці та риби з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1340 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки506,20
Акція-10%
Ціна455,58₴
Ціна1305 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 610,40
Акція-10%
Ціна2 349,36₴
Ціна840 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 039,20
Акція-10%
Ціна4 535,28₴
-10%
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
64
Код товару: 00225

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів риб з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів та кошенят всіх порід. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1377 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки520,10
Акція-10%
Ціна468,09₴
Ціна1410 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 819,60
Акція-10%
Ціна2 537,64₴
Ціна917 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 501,50
Акція-10%
Ціна4 951,35₴
-10%
Orijen Fit & Trim 42/15
Orijen Fit & Trim 42/15
23
Код товару: 08866

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індички, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів і лікарських трав для котів із зайвою вагою. Містить 85% м'яса, 15% фруктів і овочів, 0% злаків.

Ціна1368 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 735,90
Акція-10%
Ціна2 462,31₴
Ціна875 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 249,40
Акція-10%
Ціна4 724,46₴