Перейти до основного вмісту

Сухий корм Orijen (Оріджен) з лососем для котів

-10%
Orijen Cat Guardian 8
Orijen Cat Guardian 8
41
Код товару: 14533

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі птиці, риби та м'яса з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для комплексного підтримання здоров'я дорослих котів усіх порід. Цілих 90% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 10% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1513 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки571,70
Акція-10%
Ціна514,53₴
Ціна1375 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 749,90
Акція-10%
Ціна2 474,91₴
Ціна1160 грн/кг
4,5 кг
Ціна5 218,20₴
-10%
Orijen Kitten
Orijen Kitten
30
Код товару: 15239

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжою птицею, рибою, фруктами, овочами та лікарськими травами для здорового зростання та розвитку кошенят усіх порід. Цілих 90% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 10% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1347 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки509,00
Акція-10%
Ціна458,10₴
Ціна1274 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 547,70
Акція-10%
Ціна2 292,93₴