Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, чутливий шлунок)

-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
88
Код товару: 14341

Гіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-30%
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
44
Код товару: 00110

Сухий корм з лососем для дорослих котів із чутливим травленням і схильністю до проявів алергічних реакцій.

Ціна178 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки382,30
Акція-30%
Ціна267,61₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
66
Код товару: 14342

Гіпоалергенний збалансований сухий корм з ягням та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна370 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки329,00
Акція-10%
Ціна296,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
27
Код товару: 14339

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з ягням та індичкою для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна329 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки549,00
Акція-10%
Ціна494,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Half&Half Sensitive Digestion Cats з індичкою для котів із чутливим травленням
Half&Half Sensitive Digestion Cats з індичкою для котів із чутливим травленням
23
Код товару: 17422

Повноцінний сухий корм з індичкою для дорослих котів із чутливим травленням і шкірою.

Ціна320 грн/кг
300 грамів
Ціна96,00₴
Ціна263 грн/кг
2 кг
Ціна525,00₴
Ціна227 грн/кг
8 кг
Ціна1 816,00₴
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
110
Код товару: 09889

Повнораціонний сухий корм з пребіотиком для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴