Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, кастровані і стерилізовані)

-30%
Cat Chow Special Care 3in1
Cat Chow Special Care 3in1
191
Код товару: 05618

Сухий корм на основі м'яса індички для дорослих котів. Потрійна формула перешкоджає появі сечокам'яної хвороби, сприяє виведенню ковтунів шерсті зі шлунка та запобігає утворенню зубного каменю.

Ціна177 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки379,50
Акція-30%
Ціна265,65₴
Ціна154 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 309,80
Акція-30%
Ціна2 316,86₴
-30%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
101
Код товару: 13684

Сухий корм з індичкою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна207 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-15%
Ціна310,42₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
-35%
Josera JosiCat Sterilised Classic
Josera JosiCat Sterilised Classic
149
Код товару: 11291

Повнораціонний сухий корм для дорослих стерилізованих і кастрованих котів. Це збалансоване харчування, що забезпечує улюбленця необхідними вітамінами та мікроелементами за особливих потреб його організму.

Ціна282 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки204,00
Акція-10%
Ціна183,60₴
Ціна275 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки581,00
Акція-10%
Ціна522,90₴
Ціна148 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 280,00
Акція-35%
Ціна1 482,00₴
-30%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
84
Код товару: 04512

Сухий корм із куркою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна170 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-30%
Ціна255,64₴
Ціна183 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-15%
Ціна2 742,27₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
88
Код товару: 14341

Гіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
66
Код товару: 14342

Гіпоалергенний збалансований сухий корм з ягням та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна370 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки329,00
Акція-10%
Ціна296,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
56
Код товару: 14340

Збалансований дієтичний сухий корм із курячим м'ясом для дорослих стерилізованих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна305 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-15%
Ціна458,15₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
53
Код товару: 17421

Повноцінний сухий корм з яловичиною для стерилізованих та кастрованих котів і кошенят.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна250 грн/кг
2 кг
Ціна500,00₴
Ціна228 грн/кг
8 кг
Ціна1 821,00₴
Home Food Premium Sterilised Куряче м'ясо з рибою для стерилізованих котів
Home Food Premium Sterilised Куряче м'ясо з рибою для стерилізованих котів
40
Код товару: 12730

Збалансований сухий корм на основі курячого м’яса та білої морської риби для дорослих стерилізованих і кастрованих котів усіх порід.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна208 грн/кг
10 кг
Ціна2 079,00₴
Gemon Cat Sterilised з індичкою
Gemon Cat Sterilised з індичкою
11
Код товару: 09680

Повнораціонний сухий корм з м'ясом індички для дорослих стерилізованих котів віком від 12 місяців.

Ціна310 грн/кг
2 кг
Ціна620,00₴
Ціна254 грн/кг
7 кг
Ціна1 780,00₴
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
27
Код товару: 19777

Повнораціонний сухий корм з індичкою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна288 грн/кг
900 грамів
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна244 грн/кг
5 кг
Ціна1 218,90₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для стерилізованих котів
246
Код товару: 09888

Повнораціонний сухий корм з куркою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна299 грн/кг
300 грамів
Ціна89,80₴
Ціна200 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки532,00
Акція-25%
Ціна399,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для стерилізованих котів
36
Код товару: 15598

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих стерилізованих котів.

Ціна288 грн/кг
900 грамм
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Araton Cat Adult Sterilised
Araton Cat Adult Sterilised
7
Код товару: 09953

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих і схильних до зайвої ваги котів усіх порід.

Ціна341 грн/кг
1,5 кг
Ціна512,00₴
Ціна243 грн/кг
15 кг
Ціна3 649,00₴