Сухий корм для котів (преміум, менше 1 кг)
Клуб 4 Лапи Premium з кроликом для дорослих котів
203
Код товару: 09880
Повнораціонний сухий корм з м'ясом кролика для дорослих котів.
Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для дорослих котів
126
Код товару: 09881
Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки для дорослих котів.
Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна151 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 816,80
Акція-25%
Ціна2 112,60₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
157
Код товару: 09884
Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.
Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
6
Код товару: 19776
Повнораціонний сухий корм з куркою для котів віком понад 7 років.
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для стерилізованих котів
246
Код товару: 09888
Повнораціонний сухий корм з куркою для дорослих стерилізованих котів.
Ціна299 грн/кг
300 грамів
Ціна89,80₴
Ціна200 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки532,00
Акція-25%
Ціна399,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для дорослих котів
89
Код товару: 09883
Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих котів.
Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна151 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 816,80
Акція-25%
Ціна2 112,60₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для стерилізованих котів
36
Код товару: 15598
Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих стерилізованих котів.
Ціна288 грн/кг
900 грамм
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з телятиною для дорослих котів
139
Код товару: 09882
Повнораціонний сухий корм з телятиною для дорослих котів.
Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Gemon Cat Adult Complete з куркою та індичкою
6
Код товару: 09678
Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки та індичкою для дорослих котів віком від 12 місяців.
Ціна300 грн/кг
2 кг
Ціна600,00₴








