Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, качка)

-30%
Cat Chow Adult Duck
Cat Chow Adult Duck
97
Код товару: 11474

Повнораціонний сухий корм із качкою для дорослих котів.

Ціна163 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки349,30
Акція-30%
Ціна244,51₴
Ціна136 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 911,70
Акція-30%
Ціна2 038,19₴
-10%
Josera JosiCat Crispy Duck
Josera JosiCat Crispy Duck
39
Код товару: 08208

Повноцінний сухий корм преміум класу з качкою та рибою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
-15%
Клуб 4 Лапи Premium Selection з качкою та овочами для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Selection з качкою та овочами для дорослих котів
77
Код товару: 13658

Повнораціонний сухий корм із качиним м'ясом і апетитними овочами для дорослих котів усіх порід.

Ціна234 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки82,71
Акція-15%
Ціна70,30₴
Ціна269 грн/кг
1,5 кг
Ціна403,70₴