Перейти до основного вмісту

Сухий корм Royal Canin (Роял Канін) для кастрованих і стерилізованих котів і кішок

-15%
Royal Canin Sterilised
Royal Canin Sterilised
361
Код товару: 05820

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих/кастрованих кішок/котів віком від 1 до 7 років.

Ціна531 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки250,00
Акція-15%
Ціна212,50₴
Ціна442 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 040,00
Акція-15%
Ціна884,00₴
Ціна425 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки2 000,00
Акція-15%
Ціна1 700,00₴
Ціна480 грн/кг
10 кг
Ціна4 800,00₴
-15%
Royal Canin Ageing Sterilised 11+
Royal Canin Ageing Sterilised 11+
24
Код товару: 20739

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих та кастрованих котів віком від 11 років.

Ціна563 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки265,00
Акція-15%
Ціна225,25₴
Ціна468 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 100,00
Акція-15%
Ціна935,00₴
-15%
Royal Canin Kitten Sterilised
Royal Canin Kitten Sterilised
73
Код товару: 05819

Повнораціонний сухий корм для кошенят віком від 6 до 12 місяців після процедури кастрації або стерилізації.

Ціна510 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-15%
Ціна204,00₴
Ціна440 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 035,00
Акція-15%
Ціна879,75₴
Royal Canin Sterilised 7+
Royal Canin Sterilised 7+
108
Код товару: 05821

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих/кастрованих котів та кішок віком від 7 до 12 років.

Ціна650 грн/кг
400 грамів
Ціна260,00₴
Ціна540 грн/кг
1,5 кг
Ціна810,00₴
Ціна500 грн/кг
10 кг
Ціна5 000,00₴
Royal Canin Appetite Control
Royal Canin Appetite Control
17
Код товару: 13281

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів, в тому числі стерилізованих, які мають схильність до підвищеного споживання корму та випрошування їжі в проміжках між основними годуваннями.

Ціна630 грн/кг
2 кг
Ціна1 260,00₴