Перейти до основного вмісту

Сухий корм Royal Canin (Роял Канін) на основі м'яса для котів

Royal Canin Exigent Fussy
Royal Canin Exigent Fussy
22
Код товару: 20631

Повнораціонний сухий корм для вибагливих до їжі дорослих котів.

Ціна625 грн/кг
400 грамів
Ціна250,00₴
Ціна520 грн/кг
2 кг
Ціна1 040,00₴
Ціна500 грн/кг
4 кг
Ціна2 000,00₴
Ціна480 грн/кг
10 кг
Ціна4 800,00₴
Royal Canin Appetite Control
Royal Canin Appetite Control
17
Код товару: 13281

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів, в тому числі стерилізованих, які мають схильність до підвищеного споживання корму та випрошування їжі в проміжках між основними годуваннями.

Ціна630 грн/кг
2 кг
Ціна1 260,00₴
Royal Canin Siamese
Royal Canin Siamese
9
Код товару: 00344

Корм для сіамських котів старше 12 місяців. Підходить також котам сіамо-орієнтальної групи порід

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Royal Canin Queen 34
Royal Canin Queen 34
5
Код товару: 00342

Повнораціонний сухий корм, розроблений для задоволення основних потреб кішок у період тічки, вагітності та лактації.

Ціна500 грн/кг
4 кг
Ціна2 000,00₴