Сухий корм Royal Canin (Роял Канін) для підтримання здоров'я шерсті у котів
Royal Canin Hair & Skin Care
70
Код товару: 06550
Повнораціонний сухий корм для підтримання здоров'я і краси шкіри та шерсті у дорослих котів.
Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна536 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 260,00
Акція-15%
Ціна1 071,00₴
Ціна600 грн/кг
4 кг
Ціна2 400,00₴
Ціна575 грн/кг
10 кг
Ціна5 750,00₴
Royal Canin Maine Coon
39
Код товару: 00337
Корм для котів породи мейн-кун старше 15 місяців. Підходить також котам сибірської та норвезької лісової породи.
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна570 грн/кг
4 кг
Ціна2 280,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴
Royal Canin Indoor Long Hair
25
Код товару: 00331
Повнораціонний сухий корм для довгошерстих котів віком 1 до 7 років, що живуть в приміщенні.
Ціна550 грн/кг
400 грамів
Ціна220,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
Royal Canin Maine Coon Kitten
34
Код товару: 06501
Сухий корм для кошенят породи мейн-кун віком від 3 до 15 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок цієї породи.
Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Royal Canin Persian
26
Код товару: 00341
Корм для перських котів старше 12 місяців. Підходить також котам екзотичної короткошерстої породи.
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна570 грн/кг
4 кг
Ціна2 280,00₴




