Відгуки про товар Боло Віа Паста для котів

Середня оцінка від користувачів
3,0
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лео (Свійська / домашня)
Складно догодити коту. Інші пасти не хотів, до цієї хоч слабкий але інтерес є. проте цю пасту прописав ветеринар тож буду привчати.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арамис (Британська короткошерста)
Віллі (Британська золота шиншила)
Призначив лікар саме цю але коту не подобається, майже зовсім не їсть, Не сказала б що не така жирна як gimcat мені здається жир якійсь світлий як емульгований . По дії не можу сказати накормити неможливо в достатній кількості. На відміну від gimcat яку завжди їв з задоволенням стільки скільки дають, все зʼїдав завжди.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бакс (Свійська / домашня)
Найті (Свійська / домашня)
Санні (Свійська / домашня)
не жирна як Джимкет, але і дія слабша як на мене. Пухнастика всеодно нудило хутрочком
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1