Відгуки про товар Barksi Mesh Скандинавська шлея для собак, червона

Середня оцінка від користувачів
4,6
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЛАКІ (Бівер-йоркширський тер'єр)
Дякую за відповідь, але ми вирішили проблему своїми силами. Передню стропу ми опустили з двух сторін по 1-му см. Вона лягла якраз на груденята нашого песика. Тепер все добре.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЛАКІ (Бівер-йоркширський тер'єр)
Роблю доповнення : при натягуванні повідка, собачка починає кашляти, шлея тисне на шию. Не знаю, що можна зробити.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Галино, вдячні Вам за додатковий відгук. Як варіант, подібна ситуація може відбуватися, якщо шлейка не зовсім правильно налаштована за розміром. Передня стропа має знаходитися на рівні грудної клітки та не торкатися шиї. Можливо також варто буде звернути увагу на інші моделі (наприклад, анатомічні), що зможуть краще підійти песику.
Відгук написаний: 4 червня 2026 15:13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЛАКІ (Бівер-йоркширський тер'єр)
Шлея підійшла по розміру. Легка в експлуатації, надіюсь, що моєму хлопчику також сподобалась. Відправка в день оплати за товар. Дякую за подарунок.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шлейка дуже зручна, легка та мʼяка. До цього була аналогічна trixie, але ця подобається більше. Рекомендую!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дуже класна та зручна.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1