Середня оцінка від користувачів
3,5
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Анастасія Мельничук
Айрі (Йоркшир-тер'єр)
Гарний корм. Йорк з проблемним шлунком з задоволенням його їсть.
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 травня 2026 20:29
Ірина Дьякова
Рівер (Мальтіпу)
Склад непоганий, дієтичний, на вигляд - дуже непогано, але песик відмовився їсти навідріз, навіть із топінгом.
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 січня 2025 22:11
- 1