Відгуки про товар Natural Легені яловичі для собак

Середня оцінка від користувачів
3,8
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арчі (Даксхунд стандартний)
Дуже великі шматки які неможливо поділити(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Йена (Метис (немає породи))
Раніше дуже подобалися. Можна було їх порізати на шматки і брати на прогулянку. Останній раз замовила 3 упаковки, і всі були пересушені, чорного кольору. Третина упаковки - труха. Запах від них надто сильний...
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Юліє, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що цього разу до Вас потрапили такі смаколики. Вже передали запит до постачальника та щойно отримаємо відповідь, одразу Вам повідомимо. Знаємо, що наш фахівець вже зв'язався з Вами для уточнення деталей.
Відгук написаний: 21 березня 2024 12:29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джессі (Метис (немає породи))
Собака їсть але не шаленіє від такого смаколика
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наш собака це обожнює ❤️
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рей (Французький бульдог)
Дуже зіпсувалась сушка легенів за останній рік, замовляю точно востаннє. Приїхали максимально сухі шматки, які майже не ламаються, краї від цього гострі, що травмує ясна собаки і слизову при ковтанні, якщо пес не розкусив шматок. Дуже не раджу песикам, які не все пережовують.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тоні (Померанський шпіц)
Пухнастому смакує 👍
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рада (Чихуахуа гладкошерстий)
Читаю схвальні відгуки… Мабуть тільки мені не пощастило, бо обидві упаковки виявились перепалені, запах просто жахливий. Таке враження, що крім перепаленості, вони ще й зіпсуті. Можливо, їх тому так і перепалили, щоб перебити запах. Як мають пахнути висушені легені знаю, бо купувала раніше в інших виробників.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Наталіє, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що до Вас потрапили такі ласощі. Хотіли б лише зорієнтувати, що Ви завжди одразу можете звернутись до нас у разі виникнення питань стосовно якості отриманих товарів. Як вибачення за таку неприємну ситуацію, наступного замовлення на Вас обов'язково чекатиме додаткова знижка. Знаємо, що наш фахівець вже зв'язався з Вами для узгодження деталей.
Відгук написаний: 10 січня 2024 18:37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Скаді (Сибірський хаскі)
Ідунн (Сибірський хаскі)
Фрейя (Сибірський хаскі)
Ідеальний смаколик. Іншими мої можуть нехтувати, а на цей реагують щоразу. Смердить, правда, до самих небес))))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тоша (Чихуахуа довгошерстий)
Запах хоч і не дуже,зате я бачу що собаці смачно.але ж як мають пахнути натуральні висушені внутрішні органи.Корисно для зубів.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Грейс (Лабрадор-ретривер)
Легені віддала в собачий притулок, там і таким раді, своїй давати не стала, вони вонючі, як із зіпсованої сировини
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Тетяно, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що ласощі не сподобались. Їхній аромат дійсно може видатись досить специфічним, адже такі натуральні смаколики виготовляють виключно з натуральних компонентів без додавання штучних ароматизаторів.
Відгук написаний: 27 листопада 2023 17:07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кіко (Чихуахуа гладкошерстий)
Хоч песику і сподобалося. Але не рекомендую. Дуже сильно смердить. Є якісніше продукти +- за таку ціну від інших виробників
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pavlik (Цвергпінчер)
моєму малому сподобалося, гриз із задоволенням. запаху страшного для мене немає.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
По (Швейцарський білий вівчар)
Собака у захваті. Але запах дуже сильний, ніякі смаколики ще так не пахнули, відкриваєш пачку на пару секунд і потім хвилин 15 провітрюєш кімнату
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Руффі (Американський стафордшир-тер'єр)
Обожнює смаколики і ці не виключення
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дарта (Кане-корсо)
Перший раз взяли на пробу, були гарно висушені легені. Можна було і відламати, і відрізати, що дуже зручно. Другий раз легені не висушені, мокрі з застиглим жиром зверху. Не ризикнула давати.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Тетяно, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що до Вас потрапили такі ласощі. Ми б хотіли більш детально розібратись у цій ситуації, проте наш фахівець, на жаль, досі не зміг зв'язатись з Вами. Ви завжди можете зателефонувати чи написати нам у будь-який зручний час.
Відгук написаний: 1 червня 2023 19:03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Борхес (Ґолден-ретривер)
Найулюбленіші смаколики. Пес за них стає таким зайчиком))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Каспіан (Американський акіта)
Найбільш улюблений смаколик собаки. Тільки беру пачку до рук, він вжи сидить біля мене і чекає. Запах не різкий.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Естер (Німецький вівчар)
Трошки тяжкувато нарізати на мілкі шматочки на дресирування. Але запах не гидкий, собака їсть з апетитом
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Понго (Маремма-абруцький вівчар)
Супер для дресирування
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рубі Роуз Грандіс Голд (Цвергшнауцер)
Чудові смаколики, натуральні ласощі, моїй масяні дуже подобаються.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще