Середня оцінка від користувачів
4,8
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Олександра Нежинська
Тоні (Йоркшир-тер'єр)
В нас Йорк , хоча ці ласощі для великих собак ,але наш пес їх обожнює .Ділимо пополам і вистачає надовго .)
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 січня 2025 11:26
Evgeniy Eliseev
Джеф (Джек-расел-тер'єр)
Jeff (Джек-расел-тер'єр)
Найкращий смаколик для собаки.
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 грудня 2024 21:51
Виктория Николаевна
Джина (Французький бульдог)
Ирма (Французький бульдог)
Титан (Французький бульдог)
Трикси (Французький бульдог)
Фрида (Французький бульдог)
Дуже смачно
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 листопада 2024 13:33
Ірина Єфимченко
Кінг (Лабрадор-ретривер)
Пес задоволений
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 листопада 2024 12:32
Марія Ришитюк
Joy (Лабрадор-ретривер)
Мій песик їх просто обожнює) інколи навіть вимагає, щоб повторний раз дали йому їх))))
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 листопада 2024 15:59
Тетяна Олексин
Норд (Американський стафордшир-тер'єр)
Улюблений смаколик мого собаки з "дитинства", хоча купую різні . Єдине що, хотілося б бачити велике пакування)
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 жовтня 2024 11:44
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Тетяно, дякуємо Вам за відгук. Наразі поповнення нашого асортименту такими смаколиками у фасуванні більшого об'єму, на жаль, не очікується. Якщо вони стануть доступними до замовлення, обов'язково відобразимо ці дані на нашому сайті.
Відгук написаний: 24 жовтня 2024 13:41
Вікторія Сердега
Луна (Сибірський хаскі)
Печиво подобається🤩
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 вересня 2024 15:23
Анна Глазкова
Буч (Мопс)
Джесси (Мопс)
не знаю смаколиків краще ніж це печиво для моїх мопсів 10 років) і 10 місяців)
тому раджу 100%!
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 вересня 2024 23:38
Євгеній Боднар
Грім (Німецький вівчар)
Ласощі хороші, 5-ти місячний німецький вівчар хрумкає із задоволенням.
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 серпня 2024 14:06
Тетяна Молявко
Цікаво погризти. Сподобалося
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 серпня 2024 13:06
Ірина Рожко
Мері (Американський стафордшир-тер'єр)
Улюблені ласощі моєї ❤️
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 липня 2024 21:18
Дарья Гуляк
Миша (Йоркшир-тер'єр)
Перс (Східноєвропейський вівчар)
Мій пес оцінив, дуже подобаються ці смаколики))
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 червня 2024 10:36
Анна Глазкова
Буч (Мопс)
Джесси (Мопс)
улюблений смаколик)мопсу 10 років,з радістю їсть печенюшкі❤️
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 квітня 2024 15:26
Юля Щоткіна
Тоби (Метис (немає породи))
Моей собаке очень понравилось он за них душу подаст
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 березня 2024 21:55
Евгения Короткая
Vольт (Метис (немає породи))
Без коментарів, собака у захваті
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 лютого 2024 21:30
Ольга Скворцова
У меня собака породы папильйон. Он их просто обожает. На первый взгляд печенье огромное для него,но зато самое любимое и на долго хватает, пока он его разгрызёт
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 січня 2024 09:17
Владлена Третяк
Каспер (Джек-расел-тер'єр)
Мій собака обожнює це печиво🥰
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 січня 2024 14:32
Анастасія Бондаренко
Джин (Даксхунд стандартний)
з усіх ласощів що купуємо - ці собака їсть найкраще. немає хімічного запаху та нагадують звичане сухе печиво. Пес у захваті
придбано в PethouseВідгук написаний: 13 січня 2024 20:50
Ніна Хорошун
Бони (Чихуахуа гладкошерстий)
Все дуже сподобалося!
придбано в PethouseВідгук написаний: 31 грудня 2023 14:20
Інна Благодир
Sparky (Біґль / бігль)
Нашому біглю дуже подобається це печиво 🍪
придбано в PethouseВідгук написаний: 13 грудня 2023 19:09
Показати ще