Середня оцінка від користувачів
4,8
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Галина Темнохудова
Крікс (Французький бульдог)
Палички навірно дуже смачні,якщо наш улюбленець аж підскакує від радості,коли їх бачить!
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 вересня 2022 10:05
Vitaliy Onyshchenko
Runa (Лабрадор-ретривер)
Дуже смакують ці смаколики, собака погодиться виконати найбільш складні вправи з дресировки.І не шкодить здоров'ю.
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 вересня 2022 20:29
Lila Homenska
Луна (Сибірський хаскі)
Собаці дуже сподобалось
придбано в PethouseВідгук написаний: 20 вересня 2022 21:08
Володимир Луппо
Dolka (Цвергпінчер)
Дуже приємно здичавіла якість обслуговування!
День в день відправили і на наступний день вже отримали!
Наша собака обожнює Rotolinis Trixie яловичі.
Якість супер.
Окремо дуже дякуємо магазину за подарунок!
придбано в PethouseВідгук написаний: 17 вересня 2022 19:38
Наталія Вересоцька
Санні (Японський шпіц)
Умка (Німецький шпіц малий)
Буду брати на постійні основі, бо собака дуріє від щастя, коли відкриваю пакетик) Чудово їсть з різними смаками)
придбано в PethouseВідгук написаний: 17 вересня 2022 11:31
Юлія Золоторог
Оскар (Німецький вівчар)
Джеррі (Французький бульдог)
Дуже смачні палички! З’їв за милу душу😀
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 вересня 2022 12:53
Елена Бабицкая-Климова
Луна (Шар-пей)
Засмакувало!
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 вересня 2022 00:52
Світлана Пипченко
Арчи (Чихуахуа довгошерстий)
Оценить не удалось так как собака не захотела их пробовать
придбано в PethouseВідгук написаний: 14 вересня 2022 21:17
Анна Л
Моя их не есть совсем😔
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 вересня 2022 17:31
ПИЛИПЕНКО ГАННА
ПІФ (ПІФАГОР, пом-йорк) (Метис (немає породи))
Наш Піф (Піфагор, пом-йорк) лопає ці палички, аж підскакує. Я нарізаю тоненькими п'ятачками і даю впродовж дня за будь-яке вірно виконане прохання або команду. Якщо інколи вередує й не дуже хоче їсти, то кидаю пару штук до корму - виїдає всю мисочку. Самі палички м'якенькі, мають нормальний запах. На виході какульки нормальні, алергії немає. Вдалий смаколик. Можу рекомендувати неслухняним дзигам, яких треба чимось дуже заохотити. Для алергиків НЕ ЗНАЮ чи підійде.
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 вересня 2022 19:42
Татьяна Филиппова
Стэнли (Самоїд)
Наши любимые лакомства) Всегда с удовольствием съедаются.
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 вересня 2022 14:52
Ирина Чумак
Микки (Чихуахуа гладкошерстий)
Дуже добре їсть чухуахуа
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 вересня 2022 12:01
Дарья бура
Бетти (Джек-расел-тер'єр)
Мягкие,понравились джек расселу
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 серпня 2022 09:31
Konstantin Shevchenko
Nora (Мальоркський мастиф (офіційна назва) / Ка Де Бо)
Отличные вкусняшки. Ест с удовольствием.
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 серпня 2022 00:24
Лена Коржос
Ці палички гарно зайшли. Майже всім сподобалися
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 серпня 2022 09:22
Юлія Раченко
Дагір (Метис (немає породи))
Собака дуже полюбляє ці смаколики. Рекомендую!
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 серпня 2022 15:16
Діана Стопа
Собачки ласощі зацінили!
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 серпня 2022 12:53
Жанна Правдюк
Неля (Лабрадор-ретривер)
Милка (Англійський спринґер-спанієль)
Собаки дуже люблять ці палички)
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 серпня 2022 17:31
Наталія Короцінська
Отто (Метис (немає породи))
Любимая вкусняшка!
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 серпня 2022 21:58
Алиса Чайковская
Йоко (Ґолден-ретривер)
Любимые палочки
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 липня 2022 00:15
Показати ще