Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Андрей Жембровский
Грим (Французький бульдог)
+ хорошие
придбано в PethouseВідгук написаний: 14 грудня 2024 19:07
Інна Заржинська
ника (Східноєвропейський вівчар)
Цуценя з'їло з задоволенням
придбано в PethouseВідгук написаний: 14 грудня 2024 11:43
ДАРІЯ Пірог
Барончик в захваті!!!
придбано в PethouseВідгук написаний: 13 грудня 2024 19:53
Марина Закусілова
Чарлік (Англійський кокер-спанієль)
Вкуснотіща
придбано в PethouseВідгук написаний: 13 грудня 2024 17:20
Наталія Дроць
Лорд (Йоркшир-тер'єр)
Наш собака Йорк Лорд дуже йому подобається ці жувальні палички гривень із задоволенням буду ще замовляти ( я їх йому подрібнюю)
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 грудня 2024 16:43
Анастасия Дмитренко
Дякую за подаруночки для хвостика) їсть з задоволенням! І на пошту ходить теж із задоволенням 😀
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 грудня 2024 16:32
Світлана Івчук
Дейзі (Метис (немає породи))
Супер палички, собачка з‘їла та передала дякую))) Я теж дякую команді pethouse за подаруночки в заказах, супер ми явам любимо!!!
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 грудня 2024 15:26
Людмила Балабан
Лакки (Ши-цу)
супер
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 грудня 2024 14:22
Наталія Рибальченко
Моллі (Йоркшир-тер'єр)
Дуже сподобалися собачці
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 грудня 2024 13:39
Євген Кір'ян
Лакі (Цвергшнауцер)
дуже сподобалась нашому улюбленцю, дякую за подарунок.
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 грудня 2024 21:30
Яна Рикова
Джессічка (Російський мисливський спанієль)
Дякуюємо за подаруночок🤗собачка сподобалося
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 грудня 2024 20:42
Olga Bead
Лейбл (Пудель той)
Поклали як подарунок до замовлення. Дуже дякуєм PetHouse, але наш той-пудель не став їх їсти.
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 грудня 2024 19:46
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ольго, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що Лейблу такі палички не припали до смаку. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо хвостика чимось іншим.
Відгук написаний: 12 грудня 2024 11:23
Андріана Середюк
. (Чихуахуа гладкошерстий)
Отримала в подарунок до замовлення. Мій чіхуа їх не їсть. Дуже тверді, ще й незрозуміло які барвники в складі
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 грудня 2024 01:42
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Андріано, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що песику такі ласощі не сподобались. Виробник повідомляє, що палички виготовлені з сириці із використанням натуральних барвників, вони не містять консервантів чи інших шкідливих компонентів. Ми вже також залишили примітку та надалі не будемо передавати подібних смаколиків. За нагоди, порадуємо хвостика іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 11 грудня 2024 13:01
Тарас Яворський
Супер
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 грудня 2024 22:23
Екатерина Григораш
Хілтон (Французький бульдог)
Джокер (Французький бульдог)
Отримали в подарунок, моїм бульдозаврам сподобались)) Дякую
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 грудня 2024 09:23
Виктория Викторовна
Лорд (Метис (немає породи))
Собачка вподобав смаколики.
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 грудня 2024 08:13
Іра Балабушкіна
Арчібальд (Даксхунд стандартний)
Пес їв із задоволенням
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 грудня 2024 19:14
Дарина Марініна
Боні (Йоркшир-тер'єр)
Зробила замовлення, і до нього в подарунок отримала палички. Це дуже приємно, дякую вам! Але, на жаль, моя собачка не може їсти нічого з високим вмістом білка у складі.
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 грудня 2024 18:55
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Дарино, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі смаколики не підходять улюбленцю. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо песика іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 10 грудня 2024 13:07
Анна Одинец
Эмма (Чихуахуа гладкошерстий)
Палочки отримали як подарунок, але наша чіхуахуа не може їх жувати.
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 грудня 2024 09:30
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анно, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі палички песику не підійшли. Вже залишили примітку та наступного разу подібних паличок не будемо передавати. За можливості, потішимо хвостика чимось іншим.
Відгук написаний: 9 грудня 2024 15:12
Надія Максименко
Джусі (Метис (немає породи))
Жахливий смаколик
Не даю такого своїм собачкам
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 грудня 2024 12:50
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Надіє, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі ласощі не сподобались. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо гавчиків іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 9 грудня 2024 13:53
Показати ще