Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Софія Брич
Ельза (Сибірський хаскі)
Граф (Англійський кокер-спанієль)
👍🏻
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 жовтня 2024 00:46
Илона Остроух
Чинзара (Середньоазійський вівчар)
Щенку 5 мес (Московская сторожевая) - это первое лакомство, которое понравилось моему красавчику. Ранее он отказывался от витамин и вкусняшек, косточек, палочек, сухого корма.
Теперь смотрит и ждёт, когда я ему дам ещё одну палочку 🙂.
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 жовтня 2024 23:48
Чудов Михайло
Маруся (Мопс)
Мокроносик доволен
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 жовтня 2024 18:22
Світлана Загробська
Боба (Метис (немає породи))
Персик (Англійський кокер-спанієль)
Надіслали нам як подаруночок. Дякуємо.
З'їли і навіть носом не повели))). Значить сподобалися собанькам нашим.
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 жовтня 2024 07:13
Юлія Янчук
Соня (Метис (немає породи))
Любимые палочки моей собаки)
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 жовтня 2024 19:48
Юлія Дерій
Бартоломео (Цвергпінчер)
Наш гавчик обожнює ці палички ))
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 жовтня 2024 14:16
Олександра Котеньова
Тесла (Німецький вівчар)
Марік (Французький бульдог)
З радістю ласували песики.
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 жовтня 2024 08:50
Ірина Корольова
Дякую, собаці дуже сподобались ці палички!
придбано в PethouseВідгук написаний: 7 жовтня 2024 18:28
Ольга Воронюк
Барик (Метис (немає породи))
Собаці сподобався, вже немає!
придбано в PethouseВідгук написаний: 7 жовтня 2024 14:09
Наталія Максимчук
Тімон (Чихуахуа гладкошерстий)
Пумба (Чихуахуа гладкошерстий)
Дуже дякуємо за подарунок. Собачкам сподобалось 🥰
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 жовтня 2024 18:28
Вероніка Павлушенко
Дякую за подарунок до замовлення собакам дуже сподобалось ☺️
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 жовтня 2024 22:08
Тетяна Юрова
Hitman (Шелті)
Дякую, отримала як подарунок, щенок в захваті
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 жовтня 2024 15:45
Юлія Шахова
Luna (Мальтіпу)
Дякуємо за приємні подаруночки)))
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 жовтня 2024 17:35
Анна Чабан
Персик (Метис (немає породи))
Мавка (Метис (немає породи))
Фіксік (Кане-корсо)
Собачці сподобалося, легко жував і швидко з'їв)
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 жовтня 2024 15:55
Тетяна Желізна '
Джесі (Американський стафордшир-тер'єр)
Дякую, отримала як подарунок, та щось сказати про них не можу. В мене двоє котів. Віддам знайомій, може її песику сподобається
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 жовтня 2024 15:54
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Тетяно, дякуємо Вам за відгук. Такі палички було додано до Вашого замовлення, оскільки воно містило товар, що має підійти обом чотирилапим. Вже залишили примітку та надалі будемо передавати гостинці саме для муркотунів.
Відгук написаний: 4 жовтня 2024 16:32
Юлія Бобошко
Собаці подобається, але швидко закінчуються))
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 жовтня 2024 16:44
Ольга Божук
Отримуємо від магазину як подарунки до замовлень , але наш пес не бере їх. Щось не подобається , хоча взагалі він невибагливий...
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 жовтня 2024 10:03
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ольго, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі палички песика не зацікавили. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо хвостика іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 3 жовтня 2024 15:54
Катерина Любинская
Пончо (Чихуахуа довгошерстий)
У нас их уже много скопилось, но не очень перевариваются, наверное. Перестала давать.
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 жовтня 2024 21:54
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Катерино, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі ласощі не підійшли песику. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо Пончо чимось іншим.
Відгук написаний: 3 жовтня 2024 14:47
Ольга Філіппова
Альба (Метис (немає породи))
Дякую. Це прийшло, як подарунок. Собака була дуже довольна
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 жовтня 2024 20:52
Наталія Сердюк
Лакі (Чихуахуа гладкошерстий)
Положили в качестве подарка к заказу. Так как у нас был совсем маленький щенок решили просто угостить собачку на улице, скушала с удовольствием.
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 жовтня 2024 16:41
Показати ще