Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Оксана Забава
Лана (Чихуахуа гладкошерстий)
Рыжик (Метис (немає породи))
Моим собачкам понравились! Спасибо за подарочек)))
придбано в PethouseВідгук написаний: 20 жовтня 2025 10:01
Лиза Булгакова
Тішка (Йоркшир-тер'єр)
Собаці дуже сподобалось
придбано в PethouseВідгук написаний: 17 жовтня 2025 12:14
Галина Гусак
Бублик (Мопс)
Боня (Метис (немає породи))
Напевно смачні.
придбано в PethouseВідгук написаний: 17 жовтня 2025 07:43
Виктория Ерёмина
Вуличні їдять!
придбано в PethouseВідгук написаний: 14 жовтня 2025 16:31
Виктория Панасюк
Шер-Хан (Шар-пей)
Доброго дня, в мене Шар-Пей, він їх обожнює. Дуже дякую!
придбано в PethouseВідгук написаний: 7 жовтня 2025 10:10
Ірина Рассовська
Юта, (Фокс-тер'єр гладкошерстий)
Бетта (Фокс-тер'єр гладкошерстий)
Брала на дарунок подружці моїх фоксів.Такса дуже задоволена дарунком.
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 жовтня 2025 21:41
Олександра Мельник
Сєнді (Німецький вівчар)
Чудові смаколики! Жодного разу наш пес не відмовився він них) Рекомендую!
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 жовтня 2025 19:09
Людмила Булах
Нажаль палички викликали сильну алергію , собачка дуже чухається після них . В перший день думала співпадіння , але потім зрозуміла що ні .
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 жовтня 2025 15:10
Людмила Булах
Дякую за подаруночок ! Нашій малечі дуже сподобалися )
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 жовтня 2025 12:35
Лілія Пилипчук
Твікс (Йоркшир-тер'єр)
Гарні смаколики
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 вересня 2025 12:34
Юлія Кузьміна
Какос (Мопс)
зʼїдає на ура)
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 вересня 2025 11:07
Юрий Таберко
Популярностью не пользуется
Відгук написаний: 25 вересня 2025 18:27
Наталія Нестеренко
Арчі (Чихуахуа гладкошерстий)
Від них погано себе почуває
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 вересня 2025 00:21
Олена Смальцер
Сподобалось
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 вересня 2025 04:42
Юлія Погиба
Котикам сподобалось!
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 вересня 2025 11:52
Яна Рунович
Дуже подобається і приємно отримувати ці смаколики в подарунок. Так як наш песик не потребує мішочків для калу то це саме те!
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 вересня 2025 11:24
Євгеній Велигора
Мона (Бернський зенненхунд)
Смаколик собаці сподобався, дякую
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 вересня 2025 20:50
Юлія Марко
Маркус (Цвергпінчер)
Собаці такі ласощі не сподобалися, та і мені на вигляд наче асорті зі сплаву свічок.
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 вересня 2025 10:43
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Юліє, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі палички не припали до смаку. Вже залишили примітку та наступного разу таких ласощів не будемо передавати. За можливості, потішимо улюбленця чимось іншим.
Відгук написаний: 16 вересня 2025 10:52
Анастасія
Здається, це нам прийшло як комплімент до замовлення від Петхаус. Але у мене киці, а це для собачок, тому не можу оцінити😅
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 вересня 2025 11:09
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анастасіє, дякуємо Вам за відгук. Такі ласощі було додано, оскільки у замовленні містились товари, що підходять для обох чотирилапих. Вже залишили примітку та надалі будемо передавати гостинці саме для нявчиків.
Відгук написаний: 12 вересня 2025 11:37
Катерина Божко
Ліка (Лабрадор-ретривер)
Собака обожнює ці ласощі. Варто брати велику упаковку
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 вересня 2025 10:31
Показати ще