Відгуки про товар Trixie Жувальні палички Мікс для собак

Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гера (Лабрадор-ретривер)
Афина (Пекінес)
Собака в захваті
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джессі (Даксхунд стандартний)
Ці палички моя собака не їсть взагалі. Вуличні собаки теж не їли, навіть не намагалися. Палички дуже тверді, просто переломати паличку пополам важко. Не у всіх зуби вціліть від такої вкусняхи. Колір паличок занадто яскравий, барвник, мабуть, не натуральний.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Дмитре, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що ці ласощі не підійшли. Хотіли б лише звернути увагу, що палички виготовлені з сириці із використанням натуральних барвників та не містять консервантів чи інших шкідливих компонентів. Вже також залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо гавчика іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 6 березня 2024 16:24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кэри (Метис (немає породи))
Добре
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Simba (Французький бульдог)
Моєму собаці не можна ці смаколики Рвота
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Уна (Бернський зенненхунд)
Собаня їла охоче.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Еммілія (Чихуахуа гладкошерстий)
Якість задовільна, поменше яскравості і наповнювачів,а так зовсім нічого так.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Еля (Кавалер-кінґ-чарльз-спанієль)
Наші собані не вподобали ці смаколики...
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Філя (Метис (немає породи))
Мій песик дуже задоволений таким смаколиком
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фунтік (Пінчер)
Дякую за приємний подарунок для нашого песика 💕 він оцінив )))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Альба (Метис (немає породи))
Собака їсть з великим задоволенням
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мася (Російський мисливський спанієль)
приємний подарунок!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джері (Метис (немає породи))
Бєлка (Метис (немає породи))
Собачкам сподобались
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наша Ар'я, чотирирічна німкеня, смачно хруснувши ласощами, натякнула, що не проти повторити)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Батур (Кавказький вівчар)
Ласощі на любителя. Один пес жує із задоволенням, інший - розкришить і втрачає інтерес. Папузі сподобалося кидати їх зі столу.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Юнікс (Німецький вівчар)
гівно рідкісне, його б взагалі нікому не давати і не показувати.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Юліє, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що ці палички не сподобались. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо улюбленця іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 4 березня 2024 14:18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Барні (Мальтіпу)
Сподобались песику
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Олеговна (Йоркшир-тер'єр)
Дякую за подарунок🤗
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чип (Чихуахуа гладкошерстий)
Гарний смаколик! Наповнюємо ним м'ячик з зубками, щоб довго видобував песик.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оскар (Джек-расел-тер'єр)
Отримали в якості подарунка до замовлення! Песику сподобались ! Щиро дякуємо!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
шера (Йоркшир-тер'єр)
Гарні палички для зубастиків
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще