Відгуки про товар Trixie Жувальні палички Мікс для собак

Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chappie (Джек-расел-тер'єр)
Цуценя їсть, але поки що їх не будемо покупати, бо ще малий(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Багет (Даксхунд стандартний)
Улюблені ласощі моєї собаки! Замовляємо вже не в перше.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Это был восхитительный подарочек от вас! Очень приятно❤️
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Милка (Метис (немає породи))
Булка (Метис (немає породи))
Палочки суппер, мои собаки очень их обожают.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дякую за подарунок 🌻
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лайк (Французький бульдог)
Мій хлопчик їсть із задоволенням палички, Але після них у нас нажаль зʼявляється алергічна реакція.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Оксано, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що ці палички не підійшли улюбленцю. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо Лайка іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 19 вересня 2023 12:57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бэсси (Метис (немає породи))
Ні мої собаки,Ні сусідські не їдять ці палички. Навіть безхатні не їдять їх
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Аліно, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що ці палички песикам не смакують. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх додавати. За можливості, порадуємо улюбленців іншим приємним сюрпризом.
Відгук написаний: 18 вересня 2023 18:19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чудові ласощі, собачка любить їх
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джина (Американський водяний спанієль)
Хільда (Пудель той)
Лексі (Англійський кокер-спанієль)
Ласощі приїжджали в якості подарунка, дорослі собаки просто в захваті і дуже їх полюбили
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Декстер (Кане-корсо)
Їсть із задоволенням!!!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бони (Німецький шпіц малий)
Шпіц їх обожнює
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ларчі (Російський мисливський спанієль)
Палички приїхали в подарунок, але мій собака їх не їсть.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ольго, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що палички не смакують песику. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо Ларчі іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 15 вересня 2023 16:53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Черрі / Cherry (Пудель той)
Собака гризе в останню чергу, без особливого захвату і цікавості відноситься
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фрося (Метис (немає породи))
Собаки не схотіли їсти
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джек (Метис (немає породи))
Багіра (Німецький вівчар)
Герц (Німецький вівчар)
Була приємно здивована, відкривши посилку із замовленням та виявивши там смаколики для моїх собачок!!! Велике дякую, їм було смачненько!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моллі (Англійський кокер-спанієль)
Поклали у подарунок, за що дуже дякуємо. Моя собака не дуже любить такі смаколики, але ці їй дуже сподобалися))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
собакен їсть
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
спайк (Американський пітбультер'єр)
карина (Німецький дог)
Моим все нравится,еда для того чтобы её съесть. Ну а за вкусняшку и меня сдадут.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Улісс (Лабрадор-ретривер)
Їсть, алергії не викликає, але якщо порівнювати з іншими ласощами - не в захваті, не виказує такого ентузіазму як зазвичай.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ніка (такса) (Даксхунд стандартний)
Собака гарно жує ці палички, подобається.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще