Відгуки про товар Trixie Жувальні палички Мікс для собак

Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Діна (Німецький вівчар)
Дуся (Метис (немає породи))
В мене вівчарка , не їла ці палички...
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мія (Мальтез / Мальтійська болонка)
Ці палочки нам надіслали в подарунок. Дякуємо. Собачці подобаються, гризе із задоволенням
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Альба (Чихуахуа гладкошерстий)
Сподобалось
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lili (Бостон-тер'єр / бо́стонський тер'єр)
Жорік (Мопс)
Дякую за подарунок для моєї дівчинки. Це дуже приємно
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дввчатам сподобались, ви мабуть здогадались, що в мене іх дві. В коробці дві жувальні палички як бонус
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Буся (Мальтез / Мальтійська болонка)
Боня (Вест-хайленд-вайт-тер'єр)
Тузик (Колі довгошерстий)
Если можно было бы закрепить фото я бы показала как мои девочки едят со вкусом 🤣они обожают эти палочки
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арчі (Біґль / бігль)
пробували кілька різних смаків, собака породи бігль зацінив всі. зїв охоче
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ліза (Метис (немає породи))
Супер
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фібі (Метис (немає породи))
не дуже ці палички собачкам смакують( Точніше не всім(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хорошие лакомства, собачке понравились!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бусинка(Буся) (Чихуахуа гладкошерстий)
Ніхто не ість
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Луїс (Померанський шпіц)
Мілка (Цвергшнауцер)
Для собак з чутливим травлення не підходить
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смаколики не підходять для собак малих порід, адже дуже тверді. Більше не кладіть
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Любове, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі ласощі не підійшли песику. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо гавчика чимось іншим.
Відгук написаний: 30 квітня 2025 17:30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Азарт (Кане-корсо)
Дуже полюбляє такі смаколики
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ума (Середньоазійський вівчар)
Супер
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рубініта (Метис (немає породи))
Гарні ласощі для тренувань. Їх завжди кладуть в подарунок при замовленні в магазині (за що дяки петхаусу🫶) й собака полюбила палочки, тож купуємо упаковку вже вдруге.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марта (Метис (немає породи))
Сподобалося
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Честер (Лабрадор-ретривер)
Хвостику очень понравились😃🤗
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daisy (Сибірський хаскі)
Моїй собачці ці смаколики не сподобались :(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Майк (Кане-корсо)
Спасибо большое за вкусняшку,всегда приятно скупляться на вашем сайте
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще