Відгуки про товар DoggyMan Силіконова щітка для вичісування собак і котів

Середня оцінка від користувачів
5,0
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
У щётки специфический промышленный запах. Несколько раз помыла но запах остался. Материал безопасен для кота, который себя вылизывает? и для человека? Написано синтетический каучук
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Яно, дякуємо за Ваше питання. Така щітка виконана з абсолютно безпечного матеріалу, який не виділяє жодних шкідливих речовин, тому не зашкодить петбатькам та їхнім улюбленцям. Новому інструменту дійсно притаманний дещо специфічний аромат, він може здаватись відчутнішим після тривалого перебування у закритому пакованні, проте з часом повністю зникне.
Відгук написаний: 22 червня 2026 19:46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Розчіска - 🔥🔥🔥 В тредсі зустріла рекомендації щодо неї. І знайшла її тут, ще і відгуки гарні. Купила. І в перший же день офігіла скільки вона вичісує шерсті відразу! В мене якраз зараз одна кішка сильно линяє. Шерсть легка і летюча, щоб кішку гарно вичісати треба було на це витрачати багато часу, а коти довго ж не можуть терпіти будь-які маніпуляці, а тут за 5 хвилин таку купу шерсті вичісала. Щітка м'яка, коти аж мурчать під час вичісування
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Можу сказати,що ця щіточка просто вау!Маю британців,шерсті в них більше ніж достатньо,тому дуже задоволена покупкою Щіточка вичішує сам підшерсток,замовила більшечку,рекомендую.Товар завжди приходе вчасно,дякую робітникам інтернет-магазину!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Класно вичісує, правда взяла малий розмір то хотілось би більшу. На котах з довгою шерстю теж працює не погано.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поллі (Біґль / бігль)
Крута штука, бігля вичесує дуже класно, собака не нервує
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вичісує стару шерсть як демон! Не очікувала від такої мягкої щітки. Кіт поки що не в захваті, мвйже не мурчить під час чісання, але й не тікає Однозначно найкраща щітка зі всіх що ми мали
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стіч (Французький бульдог)
Підкажіть будь ласка,який розмір щітки краще обрати для французького бульдога?
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Катерино, дякуємо за Ваше питання. Для песика такої породи краще підійде розмір 10х6 см.
Відгук написаний: 7 травня 2026 13:25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вона неймовірна. Ніколи б не повірила, якби сама не спробувала на своєму короткошерстному девон-рексі. Стільки шерсті воно вичісало, причому щіточка дуже мʼягенька і він навіть мурчав від задоволення
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Це найкраща щітка для вичісування коротко/середньо шерсних котів Скільки потрачено часу і коштів, на різні чухалки. Це найкраще вичісує.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кекс (Мопс)
доброго ранку.чи підійде для вичісування мопса?
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ірино, дякуємо за Ваше питання. Така щітка має підійти для догляду за шерстю гавчика.
Відгук написаний: 9 березня 2026 13:39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вичісує більше ніж сподівалася! Гарна щітка!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дуже класна щітка , найкраще справляється з підшерстком мого британця .
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Елтон (Вельш-корґі-пемброк)
Пуля (Малінуа)
Чи підійде така щітка для коргі?
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Вікторіє, дякуємо за Ваше питання. Ця щітка, на жаль, може не підійти гавчику для повноцінного вичісування. Як варіант, можна звернути увагу на інші інструменти, наприклад, дешедер чи фурмінатор, які допоможуть зробити процес вичісування ефективнішим.
Відгук написаний: 25 лютого 2026 11:49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ландо (Доберман)
Прекрасна щітка, яка змогла якісно вичесати добермана. Найкращий варіант з тих, якими користувались. До речі, її використовують багато грумерів.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vulkan (Джек-расел-тер'єр)
купила цю щітку та почухала свого джек расела. стільки шерсті за короткий проміжок вичесування я ще з нього не знімала.🤣 Класна щітка, в міру м'яка та не царапає мого шерстяного ненератора.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отличая щёточка. Подошла больше, чем Furminator. Furminator крутой, но котик злится на процесс, а от щеточки кайфует.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Найкраща щітка❤️ Єдина, яка реально вичісує жерстку кітика!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steve (Мопс)
Супер, чудово вичесує мопсика
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Супер, мій котик в захваті
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Саймон (Бультер'єр)
Найкраща щітка 👍🏼
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще