Середня оцінка від користувачів
5,0
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Яна Ш
У щётки специфический промышленный запах. Несколько раз помыла но запах остался. Материал безопасен для кота, который себя вылизывает? и для человека? Написано синтетический каучук
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 червня 2026 21:13
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Яно, дякуємо за Ваше питання. Така щітка виконана з абсолютно безпечного матеріалу, який не виділяє жодних шкідливих речовин, тому не зашкодить петбатькам та їхнім улюбленцям. Новому інструменту дійсно притаманний дещо специфічний аромат, він може здаватись відчутнішим після тривалого перебування у закритому пакованні, проте з часом повністю зникне.
Відгук написаний: 22 червня 2026 19:46
Ольга
Розчіска - 🔥🔥🔥
В тредсі зустріла рекомендації щодо неї. І знайшла її тут, ще і відгуки гарні. Купила. І в перший же день офігіла скільки вона вичісує шерсті відразу! В мене якраз зараз одна кішка сильно линяє. Шерсть легка і летюча, щоб кішку гарно вичісати треба було на це витрачати багато часу, а коти довго ж не можуть терпіти будь-які маніпуляці, а тут за 5 хвилин таку купу шерсті вичісала. Щітка м'яка, коти аж мурчать під час вичісування
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 червня 2026 11:01
Світлана Баранець
Можу сказати,що ця щіточка просто вау!Маю британців,шерсті в них більше ніж достатньо,тому дуже задоволена покупкою Щіточка вичішує сам підшерсток,замовила більшечку,рекомендую.Товар завжди приходе вчасно,дякую робітникам інтернет-магазину!
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 червня 2026 14:42
Марина Савченко
Класно вичісує, правда взяла малий розмір то хотілось би більшу. На котах з довгою шерстю теж працює не погано.
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 червня 2026 23:21
Анастасія Янгаєва
Поллі (Біґль / бігль)
Крута штука, бігля вичесує дуже класно, собака не нервує
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 червня 2026 07:29
Антоніна Топоровська
Вичісує стару шерсть як демон!
Не очікувала від такої мягкої щітки. Кіт поки що не в захваті, мвйже не мурчить під час чісання, але й не тікає
Однозначно найкраща щітка зі всіх що ми мали
придбано в PethouseВідгук написаний: 31 травня 2026 12:23
Катерина Коваленко
Стіч (Французький бульдог)
Підкажіть будь ласка,який розмір щітки краще обрати для французького бульдога?
придбано в PethouseВідгук написаний: 7 травня 2026 01:53
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Катерино, дякуємо за Ваше питання. Для песика такої породи краще підійде розмір 10х6 см.
Відгук написаний: 7 травня 2026 13:25
Світлана Ледовська
Вона неймовірна. Ніколи б не повірила, якби сама не спробувала на своєму короткошерстному девон-рексі. Стільки шерсті воно вичісало, причому щіточка дуже мʼягенька і він навіть мурчав від задоволення
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 квітня 2026 11:53
Наталя Зелінська
Це найкраща щітка для вичісування коротко/середньо шерсних котів
Скільки потрачено часу і коштів, на різні чухалки. Це найкраще вичісує.
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 березня 2026 18:08
Ірина Жуган
Кекс (Мопс)
доброго ранку.чи підійде для вичісування мопса?
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 березня 2026 08:05
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ірино, дякуємо за Ваше питання. Така щітка має підійти для догляду за шерстю гавчика.
Відгук написаний: 9 березня 2026 13:39
Тетяна Чайка
Вичісує більше ніж сподівалася! Гарна щітка!
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 березня 2026 08:58
Юлія Войтович
Дуже класна щітка , найкраще справляється з підшерстком мого британця .
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 березня 2026 21:11
Вікторія Романова
Елтон (Вельш-корґі-пемброк)
Пуля (Малінуа)
Чи підійде така щітка для коргі?
Відгук написаний: 24 лютого 2026 21:20
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Вікторіє, дякуємо за Ваше питання. Ця щітка, на жаль, може не підійти гавчику для повноцінного вичісування. Як варіант, можна звернути увагу на інші інструменти, наприклад, дешедер чи фурмінатор, які допоможуть зробити процес вичісування ефективнішим.
Відгук написаний: 25 лютого 2026 11:49
Карина Логачева
Ландо (Доберман)
Прекрасна щітка, яка змогла якісно вичесати добермана.
Найкращий варіант з тих, якими користувались.
До речі, її використовують багато грумерів.
придбано в PethouseВідгук написаний: 17 лютого 2026 18:33
Natalia Piunova
Vulkan (Джек-расел-тер'єр)
купила цю щітку та почухала свого джек расела. стільки шерсті за короткий проміжок вичесування я ще з нього не знімала.🤣
Класна щітка, в міру м'яка та не царапає мого шерстяного ненератора.
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 лютого 2026 15:03
Ольга Ляпкина
Отличая щёточка.
Подошла больше, чем Furminator.
Furminator крутой, но котик злится на процесс, а от щеточки кайфует.
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 січня 2026 10:58
Наталія Стрижалківська
Найкраща щітка❤️
Єдина, яка реально вичісує жерстку кітика!
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 грудня 2025 21:25
Євгенія Франків
Steve (Мопс)
Супер, чудово вичесує мопсика
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 жовтня 2025 11:43
Марина Кравцова
Супер, мій котик в захваті
придбано в PethouseВідгук написаний: 15 вересня 2025 20:42
Юлія Янг
Саймон (Бультер'єр)
Найкраща щітка 👍🏼
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 вересня 2025 23:52
Показати ще