Середня оцінка від користувачів
1,0
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Альона Шевченко
Тойси (Ши-цу)
Не знаю чи виробник змінив формулу чи в нас люди...але шампунь настільки рідкий, з'являється відчуття, що його нещадно розбавили водою. Він майже не піниться і не вимиває собаню. Мені для ши тцу потрібно ледь не половина пляшечки, щоб хоч трохи вимити. Зазвичай шампуні цього виробника були більш густі і гарно утворювали піну.
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 червня 2026 08:37
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Альоно, вдячні Вам за відгук. Прикро, що цього разу шампунь не сподобався. Ми хотіли б детальніше розібратися та передати запит до постачальника, проте наш фахівець, на жаль, не зміг з Вами зв'язатися. Будемо вдячні, якщо зателефонуєте або напишете нам у зручний час для узгодження деталей.
Відгук написаний: 15 червня 2026 12:26
Адріана Зінюк
Мія (Мальтез / Мальтійська болонка)
чи підійде для мальтійської болонки 2-3 місяці?
Відгук написаний: 17 травня 2026 13:45
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Адріано, дякуємо за Ваше питання. Вже передали запит до постачальника для уточнення інформації. Щойно отримаємо відповідь, неодмінно повідомимо Вам.
Відгук написаний: 18 травня 2026 16:00
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Вдячні за очікування. За інформацією від постачальника, такий шампунь можна використовувати для песиків з 4 місяців.
Відгук написаний: 19 травня 2026 11:34
- 1