Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (мала, англійський бульдог)

Home Food з телятиною, овочами та ароматними травами для собак малих та середніх порід
Home Food з телятиною, овочами та ароматними травами для собак малих та середніх порід
109
Код товару: 11691

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм із телятиною, овочами та запашними травами для дорослих собак малих і середніх порід з укороченою лицьовою частиною черепа (мопс, французький бульдог, пекінес, шарпей, японський хін, ши-цу).

Ціна453 грн/кг
300 грамів
Ціна136,00₴
Ціна411 грн/кг
700 грамів
Ціна288,00₴
Ціна363 грн/кг
1,6 кг
Ціна580,00₴
Ціна323 грн/кг
10 кг
Ціна3 231,00₴
Brit Care Grain Free Adult Salmon
Brit Care Grain Free Adult Salmon
52
Код товару: 15957

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету дорослих собак малих і середніх порід (вагою від 1 до 25 кг).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
-15%
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
25
Код товару: 15852

Збалансований низькозерновий сухий корм зі свіжим м'ясом індички для профілактики набору зайвої ваги у кастрованих і стерилізованих собак всіх порід, а також для малоактивних і схильних до переїдання улюбленців.

Ціна446 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки495,00
Акція-10%
Ціна445,50₴
Ціна367 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 297,00
Акція-15%
Ціна1 102,45₴
Ціна339 грн/кг
12 кг
Ціна4 066,00₴
-10%
Josera Dog Lamb & Rice 20/11
Josera Dog Lamb & Rice 20/11
50
Код товару: 05284

Безглютеновий сухий корм з ягням та рисом для дорослих собак усіх порід вагою від 5 кг. Спеціальна формула для собак, які страждають алергією та непереносимістю м'яса птиці.

Ціна308 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки308,00
Акція-10%
Ціна277,20₴
Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки960,00
Акція-10%
Ціна864,00₴
Ціна243 грн/кг
12,5+2,5 кг
Ціна без знижки4 380,00
АкціяВигода 20%
Ціна3 650,00₴
Акція: Вигода 20%!

При купівлі паковання 12,5 кг сухого корму для собак Josera Dog Lamb & Rice 20/11 - ще 2,5 кг такого ж корму в подарунок!

-15%
Nature's Protection Junior Lamb
Nature's Protection Junior Lamb
83
Код товару: 09724

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти для цуценят і зростаючих собак всіх порід віком від 2 до 18 місяців.

Ціна596 грн/кг
500 грамів
Ціна298,00₴
Ціна389 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки916,00
Акція-15%
Ціна778,60₴
Ціна349 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 616,00₴
Ціна316 грн/кг
18 кг
Ціна5 684,00₴
-10%
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
110
Код товару: 15950

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців, а також для вагітних і годуючих собак.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна393 грн/кг
3 кг
Ціна1 179,00₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
-10%
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
22
Код товару: 15960

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету собак похилого віку всіх порід (віком від 7 років).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна408 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 359,00
Акція-10%
Ціна1 223,10₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
-30%
Optimeal Puppies All Breeds
Optimeal Puppies All Breeds
105
Код товару: 07506

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса індички для цуценят всіх порід.

Ціна299 грн/кг
1,5 кг
Ціна449,00₴
Ціна200 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 143,50
Акція-30%
Ціна800,45₴
Ціна191 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 267,10
Акція-30%
Ціна2 286,97₴
-15%
Savory Adult All Breeds Fresh Duck & Rabbit
Savory Adult All Breeds Fresh Duck & Rabbit
16
Код товару: 12835

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса качки та кролика для дорослих собак всіх порід.

Ціна547 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки608,00
Акція-10%
Ціна547,20₴
Ціна442 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 560,00
Акція-15%
Ціна1 326,00₴
Ціна415 грн/кг
12 кг
Ціна4 977,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Lamb Adult All Breeds
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Lamb Adult All Breeds
18
Код товару: 11458

Беззерновий повнораціонний сухий корм із м'ясом ягняти для дорослих собак усіх порід.

Ціна475 грн/кг
1,5 кг
Ціна713,00₴
Ціна425 грн/кг
10 кг
Ціна4 254,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Salmon Adult All Breeds
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Salmon Adult All Breeds
14
Код товару: 11460

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для дорослих собак усіх порід.

Ціна479 грн/кг
1,5 кг
Ціна719,00₴
Ціна434 грн/кг
10 кг
Ціна4 344,00₴
Nature's Protection Puppy Starter
Nature's Protection Puppy Starter
14
Код товару: 09736

Повнораціонний сухий корм з лососем і крилем для цуценят всіх порід.

Ціна574 грн/кг
500 грамів
Ціна287,00₴
Ціна428 грн/кг
2 кг
Ціна855,00₴
Ціна315 грн/кг
18 кг
Ціна5 668,00₴
-10%
Brit Care Grain Free Puppy Salmon
Brit Care Grain Free Puppy Salmon
39
Код товару: 15956

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для підтримання здорового розвитку та імунітету цуценят малих і середніх порід віком від 1 до 12 місяців, а також цуценят великих і гігантських порід віком до 3 місяців.

Ціна431 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки479,00
Акція-10%
Ціна431,10₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
-10%
Savory Puppy Fresh Turkey & Chicken
Savory Puppy Fresh Turkey & Chicken
110
Код товару: 12829

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та курячого м’яса для цуценят всіх порід віком до 12 місяців.

Ціна490 грн/кг
1 кг
Ціна490,00₴
Ціна410 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 365,00
Акція-10%
Ціна1 228,50₴
Ціна362 грн/кг
12 кг
Ціна4 345,00₴
Carnilove True Fresh Dog Adult Turkey
Carnilove True Fresh Dog Adult Turkey
16
Код товару: 14371

Повнораціонний беззерновий корм зі свіжою індичкою для дорослих собак усіх порід.

Ціна784 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 199,00₴
Ціна733 грн/кг
4 кг
Ціна2 979,00₴
Ціна650 грн/кг
12 кг
Ціна7 899,00₴
Carnilove True Fresh Dog Adult Beef
Carnilove True Fresh Dog Adult Beef
15
Код товару: 14373

Повнораціонний беззерновий корм зі свіжою яловичиною для дорослих собак усіх порід.

Ціна823 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 259,00₴
Ціна772 грн/кг
4 кг
Ціна3 139,00₴
Ціна688 грн/кг
12 кг
Ціна8 359,00₴
-10%
Josera Dog Salmon & Potato
Josera Dog Salmon & Potato
5
Код товару: 13774

Збалансований беззерновий сухий корм із лососем, картоплею та травами для дорослих і собак похилого віку з чутливим травленням і масою тіла понад 5 кг.

Ціна381 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки381,00
Акція-10%
Ціна342,90₴
Ціна365 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 215,00
Акція-10%
Ціна1 093,50₴
Ціна331 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки4 600,00
Акція-10%
Ціна4 140,00₴
-10%
Josera Dog Mother & Puppy
Josera Dog Mother & Puppy
3
Код товару: 08784

Високопоживний сухий корм з лососем та рисом для вагітних і годуючих самок, а також для цуценят до 8-тижневого віку.

Ціна271 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки903,00
Акція-10%
Ціна812,70₴
Ціна274 грн/кг
12,5 кг
Ціна3 425,00₴
Nature's Protection Dog Senior
Nature's Protection Dog Senior
4
Код товару: 09735

Повнораціонний сухий корм з м'ясом птиці для собак похилого віку всіх порід віком від 7 років.

Ціна358 грн/кг
4 кг
Ціна1 430,00₴
Ціна291 грн/кг
12 кг
Ціна3 490,00₴
Carnilove Active Dog Adult Duck & Pheasant
Carnilove Active Dog Adult Duck & Pheasant
9
Код товару: 08282

Повнораціонний беззерновий корм з качкою і фазаном для дорослих собак.

Ціна901 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 379,00₴
Ціна844 грн/кг
4 кг
Ціна3 429,00₴
Ціна757 грн/кг
12 кг
Ціна9 199,00₴
-15%
Brit Premium Senior S+M
Brit Premium Senior S+M
5
Код товару: 09769

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки для дорослих собак малих і середніх порід.

Ціна215 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки759,00
Акція-15%
Ціна645,15₴
-15%
Josera Dog Junior High Protein Sea Fish
Josera Dog Junior High Protein Sea Fish
Немає відгуків
Код товару: 22106

Повнораціонний беззерновий сухий корм із морською рибою та підвищеним вмістом білка й енергії, розроблений для цуценят та молодих собак усіх порід з 6-го тижня життя.

Ціна381 грн/кг
900 грамм
Ціна без знижки381,00
Акція-10%
Ціна342,90₴
Ціна365 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 215,00
Акція-10%
Ціна1 093,50₴
Ціна313 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки4 600,00
Акція-15%
Ціна3 910,00₴
Новинка
-15%
Purina Pro Plan Dog Adult Protein & Energy
Purina Pro Plan Dog Adult Protein & Energy
Немає відгуків
Код товару: 22462

Повнораціонний сухий корм із підвищеним вмістом білків та жирів для активних і робочих собак усіх порід.

Ціна286 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 007,71
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна856,55₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Brit Care Sustainable Puppy Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Puppy Chicken and Insect
17
Код товару: 15964

Повнораціонний екологічний сухий корм із куркою і комахами, спеціально розроблений для підтримання оптимального фізичного розвитку, здорового травлення та імунітету цуценят і юніорів усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців.

Ціна389 грн/кг
1 кг
Ціна389,00₴
Ціна350 грн/кг
3 кг
Ціна1 049,00₴
Ціна325 грн/кг
12 кг
Ціна3 899,00₴