Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (вагітні і годуючі, чихуахуа)

-25%
Purina Pro Plan Puppy Small & Mini Healthy Start
Purina Pro Plan Puppy Small & Mini Healthy Start
194
Код товару: 06881

Повнораціонний сухий корм для цуценят малих та мініатюрних порід (вага дорослого собаки до 10 кг) віком від 1,5 до 12 місяців, а також для улюблениць під час вагітності та лактації.

Ціна356 грн/кг
700 грамів
Ціна без знижки293,20
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна249,22₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 152,60
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна864,45₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна285 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки2 349,20
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна1 996,82₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-10%
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
110
Код товару: 15950

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців, а також для вагітних і годуючих собак.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна393 грн/кг
3 кг
Ціна1 179,00₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
-25%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Duck Grain Free
38
Код товару: 11672

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом качки, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна1033 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 344,00₴
Ціна704 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 260,00
Акція-25%
Ціна3 195,00₴
-20%
Home Food з ягням і рисом для цуценят малих порід
Home Food з ягням і рисом для цуценят малих порід
56
Код товару: 10016

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з ягням і рисом для цуценят малих порід.

Ціна400 грн/кг
300 грамів
Ціна120,00₴
Ціна370 грн/кг
700 грамів
Ціна259,00₴
Ціна259 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки518,00
Акція-20%
Ціна414,40₴
Ціна231 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 884,00
Акція-20%
Ціна2 307,20₴
-15%
Royal Canin Mini Starter
Royal Canin Mini Starter
23
Код товару: 03126

Корм для цуценят маленьких порід до 2-х місяців, вагітних і годуючих собак.

Ціна434 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки510,00
Акція-15%
Ціна433,50₴
Ціна335 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки3 150,00
Акція-15%
Ціна2 677,50₴
-15%
Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb
Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb
125
Код товару: 09319

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса ягняти для цуценят мініатюрних порід, віком від 2-х тижнів до 10 місяців.

Ціна673 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки299,00
Акція-10%
Ціна269,10₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 199,00
Акція-15%
Ціна1 019,15₴
Ціна543 грн/кг
7 кг
Ціна3 799,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Fish Grain Free
20
Код товару: 11671

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна986 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 238,00₴
Ціна536 грн/кг
5,67 кг
Ціна без знижки4 343,00
Акція-30%
Ціна3 040,10₴
-25%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Red Meat Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Red Meat Grain Free
12
Код товару: 13033

Беззерновий повнораціонний сухий корм з червоним м'ясом, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна1033 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 344,00₴
Ціна704 грн/кг
5,67 кг
Ціна без знижки5 323,00
Акція-25%
Ціна3 992,25₴
-10%
Josera Dog Mother & Puppy
Josera Dog Mother & Puppy
3
Код товару: 08784

Високопоживний сухий корм з лососем та рисом для вагітних і годуючих самок, а також для цуценят до 8-тижневого віку.

Ціна271 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки903,00
Акція-10%
Ціна812,70₴
Ціна274 грн/кг
12,5 кг
Ціна3 425,00₴
-15%
Brit Premium Junior S
Brit Premium Junior S
6
Код товару: 06825

Повнораціонний сухий корм з курячим м'ясом для цуценят і молодих собак малих порід, а також для вагітних і годуючих собак. Забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, а також сприяє здоровому розвитку цуценят малих порід.

Ціна255 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки899,00
Акція-15%
Ціна764,15₴
Ціна237 грн/кг
8 кг
Ціна1 899,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Chicken Grain Free
5
Код товару: 11673

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна922 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 093,00₴
Ціна716 грн/кг
5,67 кг
Ціна4 058,00₴