Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (вагітні і годуючі, менше 1 кг)

-20%
Home Food з ягням і рисом для цуценят малих порід
Home Food з ягням і рисом для цуценят малих порід
56
Код товару: 10016

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з ягням і рисом для цуценят малих порід.

Ціна400 грн/кг
300 грамів
Ціна120,00₴
Ціна370 грн/кг
700 грамів
Ціна259,00₴
Ціна259 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки518,00
Акція-20%
Ціна414,40₴
Ціна231 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 884,00
Акція-20%
Ціна2 307,20₴
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini Lamb & Blueberry
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini Lamb & Blueberry
14
Код товару: 17940

Повнораціонний низькозерновий сухий корм з ягням, вівсом, спельтою та чорницею для цуценят малих порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна713 грн/кг
800 грамів
Ціна570,00₴
Ціна512 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 281,00₴
Ціна413 грн/кг
7 кг
Ціна2 892,00₴
-10%
Orijen Original Dog 38/18
Orijen Original Dog 38/18
36
Код товару: 08628

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індичкою, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для собак всіх порід і вікових груп. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1215 грн/кг
340 грамів
Ціна413,00₴
Ціна887 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 972,20
Акція-10%
Ціна1 774,98₴
Ціна661 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки4 406,70
Акція-10%
Ціна3 966,03₴
Ціна565 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 153,10
Акція-10%
Ціна6 437,79₴
Ціна532 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки10 040,10
Акція-10%
Ціна9 036,09₴
Nature's Protection Puppy Starter
Nature's Protection Puppy Starter
14
Код товару: 09736

Повнораціонний сухий корм з лососем і крилем для цуценят всіх порід.

Ціна574 грн/кг
500 грамів
Ціна287,00₴
Ціна428 грн/кг
2 кг
Ціна855,00₴
Ціна315 грн/кг
18 кг
Ціна5 668,00₴
-10%
Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb
Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb
125
Код товару: 09319

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса ягняти для цуценят мініатюрних порід, віком від 2-х тижнів до 10 місяців.

Ціна673 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки299,00
Акція-10%
Ціна269,10₴
Ціна600 грн/кг
2 кг
Ціна1 199,00₴
Ціна543 грн/кг
7 кг
Ціна3 799,00₴
-10%
Orijen Regional Red Dog 38/18
Orijen Regional Red Dog 38/18
9
Код товару: 11251

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів м'яса з додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для собак усіх порід на всіх стадіях життя. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% зернових.

Ціна1092 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 426,40
Акція-10%
Ціна2 183,76₴
Ціна891 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки5 941,90
Акція-10%
Ціна5 347,71₴
Ціна824 грн/кг
11,4 кг
Ціна9 394,50₴
Farmina N&D Ocean Puppy Mini Cod, Pumpkin & Cantaloupe Melon
Farmina N&D Ocean Puppy Mini Cod, Pumpkin & Cantaloupe Melon
13
Код товару: 18002

Повнораціонний беззерновий сухий корм із тріскою, креветками, гарбузом і динею для цуценят малих порід віком до 12 місяців.

Ціна863 грн/кг
800 грамів
Ціна690,00₴
Ціна668 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 671,00₴
-10%
Orijen 6 Fresh Fish Dog 38/18
Orijen 6 Fresh Fish Dog 38/18
18
Код товару: 00218

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі свіжого м'яса шести видів риб із додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для собак всіх порід та вікових груп. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1021 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 268,30
Акція-10%
Ціна2 041,47₴
Ціна800 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки5 332,50
Акція-10%
Ціна4 799,25₴
Ціна676 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки8 559,20
Акція-10%
Ціна7 703,28₴
-10%
Hill's SP Puppy Small & Miniature Lamb & Rice
Hill's SP Puppy Small & Miniature Lamb & Rice
15
Код товару: 15698

Повнораціонний сухий корм з ягням і рисом для цуценят малих та мініатюрних порід віком від 1 до 12 місяців, а також вагітних та собак, які годують.

Ціна723 грн/кг
300 грамів
Ціна217,00₴
Ціна637 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 061,00
Акція-10%
Ціна954,90₴
Ціна615 грн/кг
3 кг
Ціна1 844,00₴
Ціна513 грн/кг
6 кг
Ціна3 075,00₴
-10%
Orijen Puppy 40/20
Orijen Puppy 40/20
49
Код товару: 00220

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, індичкою, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для цуценят всіх порід. Містить 80% м'ясних інгредієнтів, 20% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1215 грн/кг
340 грамів
Ціна413,00₴
Ціна887 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 972,20
Акція-10%
Ціна1 774,98₴
Ціна748 грн/кг
6 кг
Ціна4 488,10₴
Ціна570 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 224,60
Акція-10%
Ціна6 502,14₴
Schesir Dog Small Puppy
Schesir Dog Small Puppy
2
Код товару: 11816

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із куркою для цуценят мініатюрних і малих порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна530 грн/кг
800 грамів
Ціна424,00₴
Ціна432 грн/кг
2 кг
Ціна863,00₴
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini Chicken & Pomegranate
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini Chicken & Pomegranate
2
Код товару: 17950

Повнораціонний низькозерновий сухий корм з куркою, вівсом, спельтою та гранатом для цуценят малих порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна661 грн/кг
800 грамів
Ціна529,00₴
Ціна488 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 221,00₴
Ціна382 грн/кг
7 кг
Ціна2 674,00₴
Hill's SP Puppy Medium Breed Chicken
Hill's SP Puppy Medium Breed Chicken
1
Код товару: 00138

Повнораціонний сухий корм із куркою для цуценят середніх порід вагою від 11 до 25 кг і віком до 1 року.

Ціна569 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 422,00₴
Ціна393 грн/кг
14 кг
Ціна5 499,00₴