Перейти до основного вмісту

Сухий корм Brit Care (Бріт Кеа) для підтримання здоров'я шерсті у собак

-10%
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
64
Код товару: 15951

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих собак середніх порід (вагою від 10 до 25 кг).

Ціна386 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки429,00
Акція-10%
Ціна386,10₴
Ціна413 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна293 грн/кг
12 кг+2кг
АкціяВигода 17%
Ціна4 099,00₴
Акція: Вигода 17%!

При купівлі паковання 12 кг сухого корму для собак Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - ще 2 кг безкоштовно!

Brit Care Grain Free Adult Salmon
Brit Care Grain Free Adult Salmon
52
Код товару: 15957

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету дорослих собак малих і середніх порід (вагою від 1 до 25 кг).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
Вигода 17%!
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb
30
Код товару: 15953

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса ягняти та рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих собак великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 15 місяців.

Ціна439 грн/кг
1 кг
Ціна439,00₴
Ціна413 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна307 грн/кг
12+2 кг
АкціяВигода 17%!
Ціна4 299,00₴
Акція: Вигода 17%!

При купівлі паковання 12 кг сухого корму для собак Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb - ще 2 кг безкоштовно!

-10%
Brit Care Grain Free Sensitive Venison and Potato
Brit Care Grain Free Sensitive Venison and Potato
32
Код товару: 15961

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі оленини і картоплі, спеціально розроблений для дорослих собак усіх порід віком від 12 місяців із чутливим травленням та схильних до харчової алергії.

Ціна611 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки679,00
Акція-10%
Ціна611,10₴
Ціна560 грн/кг
3 кг
Ціна1 679,00₴
Ціна500 грн/кг
12 кг
Ціна5 999,00₴
-15%
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
110
Код товару: 15950

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців, а також для вагітних і годуючих собак.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна334 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 179,00
Акція-15%
Ціна1 002,15₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
-10%
Brit Care Sustainable Adult Small Breed Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Adult Small Breed Chicken and Insect
17
Код товару: 15962

Повнораціонний екологічний сухий корм із курячим м’ясом та комахами, спеціально розроблений для зменшення стресу та зміцнення імунітету у дорослих собак малих порід (вагою до 10 кг).

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна386 грн/кг
3 кг
Ціна1 159,00₴
-15%
Brit Care Hypoallergenic Weight Loss Rabbit
Brit Care Hypoallergenic Weight Loss Rabbit
24
Код товару: 15954

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса кролика і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих собак всіх порід з надмірною вагою або схильних до її появи.

Ціна440 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки489,00
Акція-10%
Ціна440,10₴
Ціна385 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 359,00
Акція-15%
Ціна1 155,15₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
-10%
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
22
Код товару: 15960

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету собак похилого віку всіх порід (віком від 7 років).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна408 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 359,00
Акція-10%
Ціна1 223,10₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
Brit Care Sustainable Adult Medium Breed Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Adult Medium Breed Chicken and Insect
15
Код товару: 15965

Повнораціонний екологічний сухий корм із курячим м’ясом та комахами, спеціально розроблений для зменшення стресу і зміцнення імунітету у дорослих собак середніх порід (від 10 до 25 кг) віком від 12 місяців.

Ціна389 грн/кг
1 кг
Ціна389,00₴
Ціна366 грн/кг
3 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb
21
Код товару: 15952

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса ягняти та рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят і юніорів великих і гігантських порід (вага дорослого собаки понад 25 кг) віком від 3 місяців і до 2 років.

Ціна439 грн/кг
1 кг
Ціна439,00₴
Ціна391 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна358 грн/кг
12 кг
Ціна4 299,00₴
-10%
Brit Care Grain Free Puppy Salmon
Brit Care Grain Free Puppy Salmon
39
Код товару: 15956

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для підтримання здорового розвитку та імунітету цуценят малих і середніх порід віком від 1 до 12 місяців, а також цуценят великих і гігантських порід віком до 3 місяців.

Ціна431 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки479,00
Акція-10%
Ціна431,10₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin
24
Код товару: 09321

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса лосося та оселедця для собак мініатюрних порід з довгою шерстю, що потребує особливого догляду.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна540 грн/кг
2 кг
Ціна1 079,00₴
Ціна486 грн/кг
7 кг
Ціна3 399,00₴
-15%
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
6
Код товару: 15958

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету цуценят і юніорів великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 3 місяців і до 2 років.

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна429 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна347 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки4 899,00
Акція-15%
Ціна4 164,15₴
-15%
Brit Care Sustainable Adult Large Breed Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Adult Large Breed Chicken and Insect
4
Код товару: 15966

Повнораціонний екологічний сухий корм із курячим м’ясом та комахами, спеціально розроблений для зменшення стресу і зміцнення імунітету у дорослих собак великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 15 місяців.

Ціна390 грн/кг
3 кг
Ціна1 169,00₴
Ціна283 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 999,00
Акція-15%
Ціна3 399,15₴
Brit Care Hypoallergenic Dog Show Champion
Brit Care Hypoallergenic Dog Show Champion
9
Код товару: 15955

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса лосося і оселедця, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих виставкових собак.

Ціна500 грн/кг
3 кг
Ціна1 499,00₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
Brit Care Grain Free Adult Large Breed Salmon
Brit Care Grain Free Adult Large Breed Salmon
4
Код товару: 15959

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету дорослих собак великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 15 місяців.

Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
Brit Care Sustainable Puppy Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Puppy Chicken and Insect
17
Код товару: 15964

Повнораціонний екологічний сухий корм із куркою і комахами, спеціально розроблений для підтримання оптимального фізичного розвитку, здорового травлення та імунітету цуценят і юніорів усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців.

Ціна389 грн/кг
1 кг
Ціна389,00₴
Ціна350 грн/кг
3 кг
Ціна1 049,00₴
Ціна325 грн/кг
12 кг
Ціна3 899,00₴
Brit Care Sustainable Activity Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Activity Chicken and Insect
8
Код товару: 15963

Повнораціонний екологічний сухий корм із куркою і комахами, спеціально розроблений для зменшення стресу та покращення фізичного стану дорослих собак усіх порід із підвищеним рівнем активності.

Ціна400 грн/кг
3 кг
Ціна1 199,00₴
Ціна342 грн/кг
12 кг
Ціна4 099,00₴