Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (для цуценят і юніорів, лабрадор ретривер)

-15%
Nature's Protection Junior Lamb
Nature's Protection Junior Lamb
83
Код товару: 09724

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти для цуценят і зростаючих собак всіх порід віком від 2 до 18 місяців.

Ціна596 грн/кг
500 грамів
Ціна298,00₴
Ціна389 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки916,00
Акція-15%
Ціна778,60₴
Ціна349 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 616,00₴
Ціна316 грн/кг
18 кг
Ціна5 684,00₴
-15%
Royal Canin Maxi Puppy
Royal Canin Maxi Puppy
51
Код товару: 00299

Повнораціонний сухий корм для цуценят великих порід віком від 2 до 15 місяців.

Ціна344 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки405,00
Акція-15%
Ціна344,25₴
Ціна289 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 360,00
Акція-15%
Ціна1 156,00₴
Ціна238 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 200,00
Акція-15%
Ціна3 570,00₴
-15%
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
110
Код товару: 15950

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців, а також для вагітних і годуючих собак.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна334 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 179,00
Акція-15%
Ціна1 002,15₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
-25%
Purina Pro Plan Puppy Large Robust Healthy Start
Purina Pro Plan Puppy Large Robust Healthy Start
26
Код товару: 06882

Повнораціонний сухий корм для цуценят і юніорів великих та гігантських порід (вага дорослого собаки від 25 кг).

Ціна188 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 005,71
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна2 254,28₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb
21
Код товару: 15952

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса ягняти та рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят і юніорів великих і гігантських порід (вага дорослого собаки понад 25 кг) віком від 3 місяців і до 2 років.

Ціна439 грн/кг
1 кг
Ціна439,00₴
Ціна391 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна358 грн/кг
12 кг
Ціна4 299,00₴
Nature's Protection Puppy Starter
Nature's Protection Puppy Starter
14
Код товару: 09736

Повнораціонний сухий корм з лососем і крилем для цуценят всіх порід.

Ціна574 грн/кг
500 грамів
Ціна287,00₴
Ціна428 грн/кг
2 кг
Ціна855,00₴
Ціна315 грн/кг
18 кг
Ціна5 668,00₴
-10%
Josera Dog Kids 25/12
Josera Dog Kids 25/12
32
Код товару: 05185

Безглютеновий повнораціонний сухий корм з куркою та рисом для цуценят середніх та великих порід з 6-тижневого віку. Спеціальна формула, ідеально забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах організму зростаючого цуценяти.

Ціна271 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки271,00
Акція-10%
Ціна243,90₴
Ціна259 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки864,00
Акція-10%
Ціна777,60₴
Ціна218 грн/кг
12,5+2,5кг
Ціна без знижки3 916,00
АкціяВигода 20%
Ціна3 263,00₴
Акція: Вигода 20%!

При купівлі паковання 12,5 кг сухого корму для собак Josera Dog Kids 25/12 - ще 2,5 кг такого ж корму в подарунок!

-30%
Optimeal Puppy Large Breed
Optimeal Puppy Large Breed
33
Код товару: 11572

Повнораціонний сухий корм з індичкою для цуценят великих порід.

Ціна191 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 267,10
Акція-30%
Ціна2 286,97₴
-20%
Home Food з фореллю, рисом та овочами для цуценят середніх та великих порід
Home Food з фореллю, рисом та овочами для цуценят середніх та великих порід
54
Код товару: 10017

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з фореллю, рисом і овочами для цуценят середніх та великих порід.

Ціна420 грн/кг
300 грамів
Ціна126,00₴
Ціна259 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки518,00
Акція-20%
Ціна414,40₴
Ціна231 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 884,00
Акція-20%
Ціна2 307,20₴
-15%
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
6
Код товару: 15958

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету цуценят і юніорів великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 3 місяців і до 2 років.

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна429 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна347 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки4 899,00
Акція-15%
Ціна4 164,15₴
-10%
Josera YoungStar 25/13
Josera YoungStar 25/13
14
Код товару: 09509

Повноцінний беззерновий сухий корм з куркою та картоплею для цуценят середніх і великих порід віком від 6 тижнів. Являє собою збалансований раціон з оптимальним вмістом всіх необхідних вітамінів, мінералів і поживних речовин.

Ціна308 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки308,00
Акція-10%
Ціна277,20₴
Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки960,00
Акція-10%
Ціна864,00₴
Ціна292 грн/кг
12,5 кг
Ціна3 650,00₴
Brit Premium Junior L
Brit Premium Junior L
37
Код товару: 05320

Повнораціонний сухий корм з курячим м'ясом для цуценят і молодих собак великих порід. Забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, а також сприяє здоровому розвитку цуценят великих порід.

Ціна260 грн/кг
3 кг
Ціна779,00₴
Ціна193 грн/кг
15 кг
Ціна2 899,00₴
-15%
Royal Canin Labrador Retriever Puppy
Royal Canin Labrador Retriever Puppy
9
Код товару: 00296

Повнораціонний сухий корм для цуценят породи лабрадор-ретривер з 2 до 15 місяців

Ціна340 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна350 грн/кг
12 кг
Ціна4 200,00₴
-15%
Royal Canin Maxi Starter
Royal Canin Maxi Starter
5
Код товару: 03129

Повнораціонний сухий корм для цуценят великих порід в період відлучення до 2 місячного віку і для дорослих собак в останній третині вагітності та під час лактації.

Ціна319 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 500,00
Акція-15%
Ціна1 275,00₴
Savory Junior Large Breed Fresh Turkey & Chicken
Savory Junior Large Breed Fresh Turkey & Chicken
17
Код товару: 12830

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та курячого м’яса для цуценят великих порід віком від 3 до 18 або 24 місяців, залежно від розміру породи.

Ціна456 грн/кг
3 кг
Ціна1 367,00₴
Ціна356 грн/кг
12 кг
Ціна4 276,00₴
Carnilove Active Puppy Salmon & Turkey
Carnilove Active Puppy Salmon & Turkey
24
Код товару: 08283

Повнораціонний беззерновий корм з лососем та індичкою для цуценят.

Ціна764 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 169,00₴
Ціна713 грн/кг
4 кг
Ціна2 899,00₴
Ціна632 грн/кг
12 кг
Ціна7 679,00₴
-15%
Josera Dog Junior High Protein Sea Fish
Josera Dog Junior High Protein Sea Fish
Немає відгуків
Код товару: 22106

Повнораціонний беззерновий сухий корм із морською рибою та підвищеним вмістом білка й енергії, розроблений для цуценят та молодих собак усіх порід з 6-го тижня життя.

Ціна381 грн/кг
900 грамм
Ціна без знижки381,00
Акція-10%
Ціна342,90₴
Ціна365 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 215,00
Акція-10%
Ціна1 093,50₴
Ціна313 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки4 600,00
Акція-15%
Ціна3 910,00₴
Nature's Protection Maxi Junior
Nature's Protection Maxi Junior
4
Код товару: 09727

Повнораціонний сухий корм з м'ясом птиці для цуценят великих порід віком від 2 до 18 місяців.

Ціна377 грн/кг
4 кг
Ціна1 507,00₴
Ціна282 грн/кг
12 кг
Ціна3 380,00₴
Ціна276 грн/кг
18 кг
Ціна4 960,00₴
Savory Puppy Fresh Turkey & Chicken
Savory Puppy Fresh Turkey & Chicken
110
Код товару: 12829

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та курячого м’яса для цуценят всіх порід віком до 12 місяців.

Ціна490 грн/кг
1 кг
Ціна490,00₴
Ціна455 грн/кг
3 кг
Ціна1 365,00₴
Ціна362 грн/кг
12 кг
Ціна4 345,00₴
Brit Care Sustainable Puppy Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Puppy Chicken and Insect
17
Код товару: 15964

Повнораціонний екологічний сухий корм із куркою і комахами, спеціально розроблений для підтримання оптимального фізичного розвитку, здорового травлення та імунітету цуценят і юніорів усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців.

Ціна389 грн/кг
1 кг
Ціна389,00₴
Ціна350 грн/кг
3 кг
Ціна1 049,00₴
Ціна325 грн/кг
12 кг
Ціна3 899,00₴
Josera Dog Mother & Puppy
Josera Dog Mother & Puppy
3
Код товару: 08784

Високопоживний сухий корм з лососем та рисом для вагітних і годуючих самок, а також для цуценят до 8-тижневого віку.

Ціна301 грн/кг
3 кг
Ціна903,00₴
Ціна274 грн/кг
12,5 кг
Ціна3 425,00₴
Carnilove Active Junior Large Breed Salmon & Turkey
Carnilove Active Junior Large Breed Salmon & Turkey
5
Код товару: 08285

Повнораціонний беззерновий корм з лососем та індичкою для цуценят та юніорів великих порід.

Ціна731 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 119,00₴
Ціна684 грн/кг
4 кг
Ціна2 779,00₴
Ціна605 грн/кг
12 кг
Ціна7 349,00₴
Oven-Baked Tradition Puppy Large Breed
Oven-Baked Tradition Puppy Large Breed
Немає відгуків
Код товару: 11666

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для цуценят великих порід віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна412 грн/кг
11,34 кг
Ціна4 676,00₴