Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (для цуценят і юніорів, від 14 до 17 кг)

-10%
Acana Grass-Fed Lamb 31/15
Acana Grass-Fed Lamb 31/15
159
Код товару: 08596

Повнораціонний гіпоалергенний корм на основі легкозасвоюваного м'яса ягняти з додаванням добірних овочів, фруктів, ягід і корисних трав для собак всіх порід і вікових груп.

Ціна838 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 863,30
Акція-10%
Ціна1 676,97₴
Ціна652 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки4 348,60
Акція-10%
Ціна3 913,74₴
Ціна582 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 376,40
Акція-10%
Ціна6 638,76₴
Ціна541 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки10 212,40
Акція-10%
Ціна9 191,16₴
Подарунок!
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Junior Small and Mini Breeds
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Junior Small and Mini Breeds
117
Код товару: 11455

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою та крилем для цуценят і юніорів малих і мініатюрних порід (вагою від 1 до 10 кг) з білосніжною шерстю.

Ціна681 грн/кг
1,5 кг
АкціяПодарунок!
Ціна1 021,00₴
Акція: Вологий корм у подарунок!

При купівлі паковання 1,5кг сухого корму для собак Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Junior Small and Mini Breeds - 2 паучі вологого корму Nature's Protection Superior Care Grain Free Junior with Rabbit and Krill в подарунок!

Ціна567 грн/кг
10 кг
Ціна5 665,00₴
Ціна509 грн/кг
17 кг
Ціна8 648,00₴
-15%
Royal Canin Maxi Puppy
Royal Canin Maxi Puppy
51
Код товару: 00299

Повнораціонний сухий корм для цуценят великих порід віком від 2 до 15 місяців.

Ціна344 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки405,00
Акція-15%
Ціна344,25₴
Ціна289 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 360,00
Акція-15%
Ціна1 156,00₴
Ціна238 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 200,00
Акція-15%
Ціна3 570,00₴
-10%
Acana Classics Red Meat 27/16
Acana Classics Red Meat 27/16
47
Код товару: 10788

Повнораціонний високопротеїновий сухий корм на основі червоного м’яса та вівса з додаванням добірних овочів, фруктів і корисних трав для собак усіх порід і вікових груп.

Ціна659 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 463,50
Акція-10%
Ціна1 317,15₴
Ціна444 грн/кг
9,7 кг
Ціна без знижки4 786,30
Акція-10%
Ціна4 307,67₴
Ціна397 грн/кг
14,5 кг
Ціна без знижки6 397,10
Акція-10%
Ціна5 757,39₴
-30%
Dog Chow Puppy Lamb
Dog Chow Puppy Lamb
56
Код товару: 05909

Повнораціонний сухий корм з ягням для цуценят середніх і великих порід до 12 місяців, дорослих собак малих порід, а також для вагітних і годуючих самок.

Ціна147 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки524,40
Акція-30%
Ціна367,08₴
Ціна111 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 214,70
Акція-30%
Ціна1 550,29₴
-15%
Royal Canin Medium Puppy
Royal Canin Medium Puppy
44
Код товару: 00304

Повнораціонний сухий корм для цуценят середніх порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна340 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки400,00
Акція-15%
Ціна340,00₴
Ціна289 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 360,00
Акція-15%
Ціна1 156,00₴
Ціна238 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 200,00
Акція-15%
Ціна3 570,00₴
-10%
Orijen Original Dog 38/18
Orijen Original Dog 38/18
36
Код товару: 08628

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індичкою, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для собак всіх порід і вікових груп. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1215 грн/кг
340 грамів
Ціна413,00₴
Ціна887 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 972,20
Акція-10%
Ціна1 774,98₴
Ціна661 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки4 406,70
Акція-10%
Ціна3 966,03₴
Ціна565 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 153,10
Акція-10%
Ціна6 437,79₴
Ціна532 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки10 040,10
Акція-10%
Ціна9 036,09₴
-10%
Acana Wild Coast 27/16
Acana Wild Coast 27/16
27
Код товару: 08453

Повнораціонний високопротеїновий сухий корм на основі двох видів риби та вівса з додаванням добірних фруктів, овочів і трав для собак всіх порід і вікових груп.

Ціна699 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 553,80
Акція-10%
Ціна1 398,42₴
Ціна444 грн/кг
9,7 кг
Ціна без знижки4 787,60
Акція-10%
Ціна4 308,84₴
Ціна416 грн/кг
14,5 кг
Ціна без знижки6 707,60
Акція-10%
Ціна6 036,84₴
-15%
Royal Canin Giant Junior
Royal Canin Giant Junior
10
Код товару: 00292

Корм для молодих собак гігантських порід віком від 8 до 18 місяців.

Ціна230 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 050,00
Акція-15%
Ціна3 442,50₴
-10%
Acana Prairie Poultry 27/16
Acana Prairie Poultry 27/16
14
Код товару: 08452

Повнораціонний високопоживний сухий корм на основі м'яса свійської птиці та гніздових цільних яєць з додаванням добірних овочів, фруктів, ягід і корисних трав для собак всіх порід і вікових груп.

Ціна619 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 375,90
Акція-10%
Ціна1 238,31₴
Ціна386 грн/кг
9,7 кг
Ціна без знижки4 161,70
Акція-10%
Ціна3 745,53₴
Ціна354 грн/кг
14,5 кг
Ціна без знижки5 695,90
Акція-10%
Ціна5 126,31₴
-15%
Royal Canin Giant Puppy
Royal Canin Giant Puppy
8
Код товару: 00293

Повнораціонний сухий корм для цуценят гігантських порід віком від 2 до 8 місяців.

Ціна323 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки380,00
Акція-15%
Ціна323,00₴
Ціна230 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 050,00
Акція-15%
Ціна3 442,50₴
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish All Sizes and Life Stages
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish All Sizes and Life Stages
6
Код товару: 16626

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою для собак усіх розмірів на всіх стадіях життя з білосніжною шерстю.

Ціна645 грн/кг
4 кг
Ціна2 580,00₴
Ціна613 грн/кг
10 кг
Ціна6 132,00₴
Ціна479 грн/кг
17 кг
Ціна8 146,00₴
-10%
Acana Puppy Recipe 33/20
Acana Puppy Recipe 33/20
46
Код товару: 00043

Повнораціонний збалансований сухий корм з високим вмістом протеїну на основі м'яса курчати, яєць і свіжої риби з додаванням добірних фруктів, овочів і трав для цуценят усіх порід.

Ціна665 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 478,10
Акція-10%
Ціна1 330,29₴
Ціна508 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки3 389,30
Акція-10%
Ціна3 050,37₴
Ціна445 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки5 632,90
Акція-10%
Ціна5 069,61₴
Ціна414 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки7 819,60
Акція-10%
Ціна7 037,64₴
-30%
Dog Chow Puppy Large Breed
Dog Chow Puppy Large Breed
30
Код товару: 06291

Сухий корм на основі м'яса індички для цуценят великих порід.

Ціна109 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 176,10
Акція-30%
Ціна1 523,27₴
Вигода 40%
Hill's SP Puppy Medium Breed Lamb & Rice
Hill's SP Puppy Medium Breed Lamb & Rice
6
Код товару: 00139

Повнораціонний сухий корм із ягням і рисом для цуценят середніх порід віком до 1 року та вагою в дорослому віці від 11 до 25 кг.

Ціна392 грн/кг
1,5+1 кг
Ціна без знижки1 634,00
АкціяВигода 40%
Ціна980,40₴
Акція: Вигода 40%!

При купівлі паковання 1,5 кг сухого корму для собак Hill's SP Puppy Medium Breed Lamb & Rice - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

Ціна452 грн/кг
14 кг
Ціна6 323,00₴
-15%
Brit Premium Junior M
Brit Premium Junior M
26
Код товару: 05321

Повнораціонний сухий корм з курячим м'ясом для цуценят і молодих собак середніх порід. Забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, а також сприяє здоровому розвитку цуценят середніх порід.

Ціна299 грн/кг
1 кг
Ціна299,00₴
Ціна226 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки799,00
Акція-15%
Ціна679,15₴
Ціна200 грн/кг
15 кг
Ціна2 999,00₴
-10%
Josera JosiDog Junior Sensitive 25/17
Josera JosiDog Junior Sensitive 25/17
21
Код товару: 09857

Повнораціонний сухий корм для цуценят віком старше 8 тижнів з чутливим травленням.

Ціна214 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки214,00
Акція-10%
Ціна192,60₴
Ціна211 грн/кг
2,7 кг
Ціна без знижки632,00
Акція-10%
Ціна568,80₴
Ціна176 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 925,00
Акція-10%
Ціна2 632,50₴
Brit Premium Junior L
Brit Premium Junior L
37
Код товару: 05320

Повнораціонний сухий корм з курячим м'ясом для цуценят і молодих собак великих порід. Забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, а також сприяє здоровому розвитку цуценят великих порід.

Ціна260 грн/кг
3 кг
Ціна779,00₴
Ціна193 грн/кг
15 кг
Ціна2 899,00₴
-10%
Acana Puppy Large Breed 32/15
Acana Puppy Large Breed 32/15
11
Код товару: 00044

Повнораціонний збалансований сухий корм з високим вмістом протеїну на основі м'яса курчати, яєць і свіжої риби з додаванням добірних фруктів, овочів і трав для цуценят великих порід.

Ціна449 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки5 689,40
Акція-10%
Ціна5 120,46₴
Ціна417 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки7 885,70
Акція-10%
Ціна7 097,13₴
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free Insect All Sizes and Life Stages
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free Insect All Sizes and Life Stages
7
Код товару: 17047

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білком комах для собак усіх розмірів на всіх стадіях життя з білосніжною шерстю.

Ціна772 грн/кг
4 кг
Ціна3 089,00₴
Ціна713 грн/кг
10 кг
Ціна7 126,00₴
Ціна558 грн/кг
17 кг
Ціна9 487,00₴
BonaCibo Puppy Lamb & Rice
BonaCibo Puppy Lamb & Rice
10
Код товару: 12586

Збалансований та повнораціонний сухий корм на основі м'яса ягняти та рису для цуценят віком до 12 місяців, вагітних та годуючих собак усіх порід з чутливим травленням.

Ціна333 грн/кг
3 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна292 грн/кг
15 кг
Ціна4 381,00₴
-10%
Acana Sport & Agility 33/24
Acana Sport & Agility 33/24
9
Код товару: 00047

Повнораціонний збалансований та високопоживний сухий корм на основі легкозасвоюваного м'яса курчати, індички, яєць і свіжої риби з додаванням добірних фруктів, овочів і трав для активних і робочих собак.

Ціна446 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки5 653,00
Акція-10%
Ціна5 087,70₴
Ціна417 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки7 879,80
Акція-10%
Ціна7 091,82₴
-20%
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish Junior All Sizes
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish Junior All Sizes
1відгук
Код товару: 16625

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою для цуценят і юніорів усіх розмірів з білосніжною шерстю.

Ціна493 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки2 467,00
Акція-20%
Ціна1 973,60₴
Ціна542 грн/кг
10 кг
Ціна5 424,00₴
-10%
Josera JosiDog Family 29/17
Josera JosiDog Family 29/17
1
Код товару: 05184

Високоенергетичний корм преміум класу для вагітних і годуючих собак, а також цуценят середніх і великих порід до 8-тижневого віку. Забезпечує харчову потребу собаки в останню третину вагітності, а також при вигодовуванні цуценят.

Ціна187 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 120,00
Акція-10%
Ціна2 808,00₴