Перейти до основного вмісту

Сухий корм Josera (Йозера) з куркою для собак

-10%
Josera Dog Balance 20/8
Josera Dog Balance 20/8
9
Код товару: 05287

Безглютеновий сухий корм з куркою та рисом для малоактивних собак, із надлишковою вагою, та для собак похилого віку. Сприяє плавному зменшенню ваги без шкоди для організму собаки.

Ціна271 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки271,00
Акція-10%
Ціна243,90₴
Ціна259 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки864,00
Акція-10%
Ціна777,60₴
Ціна235 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки3 263,00
Акція-10%
Ціна2 936,70₴
-20%
Josera Dog Mini Chicken & Rice
Josera Dog Mini Chicken & Rice
28
Код товару: 05285

Повнораціонний безглютеновий сухий корм з куркою та рисом для дорослих собак малих порід. Спеціально розроблена формула з крокетами невеликого розміру.

Ціна303 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки303,00
Акція-10%
Ціна272,70₴
Ціна280 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки933,00
Акція-10%
Ціна839,70₴
Ціна226 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 830,00
Акція-20%
Ціна2 264,00₴
-10%
Josera Dog Light & Vital 29/7,5
Josera Dog Light & Vital 29/7,5
16
Код товару: 09507

Дієтичний повноцінний сухий корм для дорослих собак із зайвою вагою. Це спеціальна збалансована дієта для схуднення, що містить усі необхідні вітаміни, мінерали та поживні речовини.

Ціна284 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки284,00
Акція-10%
Ціна255,60₴
Ціна271 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки903,00
Акція-10%
Ціна812,70₴
Ціна247 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки3 425,00
Акція-10%
Ціна3 082,50₴
-10%
Josera Dog Mini Salmon & Chicken
Josera Dog Mini Salmon & Chicken
5
Код товару: 19047

Безглютеновий повнораціонний сухий корм з лососем, куркою та делікатним соусом для дорослих собак мініатюрних і малих порід, вибагливих до їжі.

Ціна320 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки320,00
Акція-10%
Ціна288,00₴
Ціна306 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 020,00
Акція-10%
Ціна918,00₴
Ціна278 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 090,00
Акція-10%
Ціна2 781,00₴
-10%
Josera Dog Kids 25/12
Josera Dog Kids 25/12
32
Код товару: 05185

Безглютеновий повнораціонний сухий корм з куркою та рисом для цуценят середніх та великих порід з 6-тижневого віку. Спеціальна формула, ідеально забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах організму зростаючого цуценяти.

Ціна271 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки271,00
Акція-10%
Ціна243,90₴
Ціна259 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки864,00
Акція-10%
Ціна777,60₴
Ціна218 грн/кг
12,5+2,5кг
Ціна без знижки3 916,00
АкціяВигода 20%
Ціна3 263,00₴
Акція: Вигода 20%!

При купівлі паковання 12,5 кг сухого корму для собак Josera Dog Kids 25/12 - ще 2,5 кг такого ж корму в подарунок!

-10%
Josera Dog Medi/Maxi Chicken & Sweet Potato
Josera Dog Medi/Maxi Chicken & Sweet Potato
13
Код товару: 09510

Повноцінний беззерновий сухий корм з куркою та бататом для дорослих активних собак середніх і великих порід.

Ціна284 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки284,00
Акція-10%
Ціна255,60₴
Ціна271 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки903,00
Акція-10%
Ціна812,70₴
Ціна247 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки3 425,00
Акція-10%
Ціна3 082,50₴
-10%
Josera Dog High Protein
Josera Dog High Protein
10
Код товару: 05288

Безглютеновий сухий корм з куркою для дорослих собак з підвищеною потребою в енергії. Підходить для спортивних, робочих, мисливських собак, а також для собак в період тренувань, підвищених фізичних навантажень, вагітності і лактації.

Ціна284 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки284,00
Акція-10%
Ціна255,60₴
Ціна271 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки903,00
Акція-10%
Ціна812,70₴
Ціна247 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки3 425,00
Акція-10%
Ціна3 082,50₴
-10%
Josera YoungStar 25/13
Josera YoungStar 25/13
14
Код товару: 09509

Повноцінний беззерновий сухий корм з куркою та картоплею для цуценят середніх і великих порід віком від 6 тижнів. Являє собою збалансований раціон з оптимальним вмістом всіх необхідних вітамінів, мінералів і поживних речовин.

Ціна308 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки308,00
Акція-10%
Ціна277,20₴
Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки960,00
Акція-10%
Ціна864,00₴
Ціна263 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки3 650,00
Акція-10%
Ціна3 285,00₴
-10%
Josera Dog Mini Senior Chicken & Rice
Josera Dog Mini Senior Chicken & Rice
1
Код товару: 22104

Повнораціонний сухий корм безглютенової рецептури, розроблений з урахуванням особливих потреб собак малих порід віком від 8 років.

Ціна308 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки308,00
Акція-10%
Ціна277,20₴
Ціна320 грн/кг
3 кг
Ціна960,00₴
Josera Dog Medi/Maxi Chicken & Rice
Josera Dog Medi/Maxi Chicken & Rice
2
Код товару: 10373

Повнораціонний сухий корм із куркою та рисом для собак середніх і великих порід.

Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна864,00₴
Ціна261 грн/кг
12,5 кг
Ціна3 263,00₴