Перейти до основного вмісту

Сухий корм Monge (Монже) для собак з чутливим шлунком

Monge Dog Mini Adult Lamb
Monge Dog Mini Adult Lamb
23
Код товару: 12712

Повнораціонний сухий корм з ягням та рисом для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг.

Ціна606 грн/кг
800 грамів
Ціна485,00₴
Ціна462 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 155,00₴
Ціна367 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 750,00₴
Ціна343 грн/кг
15 кг
Ціна5 150,00₴
-15%
Monge Mini Puppy & Junior Lamb
Monge Mini Puppy & Junior Lamb
31
Код товару: 12713

Повнораціонний сухий корм з ягням та рисом для цуценят і юніорів малих порід, що досягають у дорослому віці ваги до 10 кг.

Ціна581 грн/кг
800 грамів
Ціна465,00₴
Ціна405 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки1 190,00
Акція-15%
Ціна1 011,50₴
Ціна383 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 870,00₴
Ціна359 грн/кг
15 кг
Ціна5 390,00₴
-15%
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Duck, Rice & Potatoes
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Duck, Rice & Potatoes
16
Код товару: 11111

Повнораціонний сухий корм із качкою, рисом і картоплею для дорослих собак усіх порід.

Ціна444 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 110,00₴
Ціна279 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 920,00
Акція-15%
Ціна4 182,00₴
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Hypoallergenic Salmon and Tuna
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Hypoallergenic Salmon and Tuna
60
Код товару: 11112

Гіпоалергенний сухий корм із лососем і тунцем для дорослих собак із чутливим травленням, схильністю до алергічних реакцій та розладів шлунка.

Ціна460 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 150,00₴
Ціна331 грн/кг
15 кг
Ціна4 970,00₴
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Lamb, Rice & Potatoes
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Lamb, Rice & Potatoes
20
Код товару: 11113

Повнораціонний сухий корм із ягням, рисом і картоплею для дорослих собак усіх порід

Ціна460 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 150,00₴
Ціна336 грн/кг
15 кг
Ціна5 040,00₴
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Light Salmon and Rice
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Light Salmon and Rice
9
Код товару: 17016

Повнораціонний сухий корм із лососем і рисом, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зниження зайвої ваги у дорослих собак усіх порід.

Ціна456 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 140,00₴
Ціна337 грн/кг
15 кг
Ціна5 050,00₴
-15%
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Beef with Rice
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Beef with Rice
12
Код товару: 17018

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із яловичиною, рисом та картоплею для дорослих собак усіх порід.

Ціна420 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 050,00₴
Ціна264 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 650,00
Акція-15%
Ціна3 952,50₴
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Turkey with Rice and Potatoes
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Turkey with Rice and Potatoes
2відгуки
Код товару: 17019

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм з індичкою, рисом та картоплею для дорослих собак усіх порід.

Ціна460 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 150,00₴
Ціна350 грн/кг
12 кг
Ціна4 200,00₴
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Rabbit, Rice & Potatoes
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Rabbit, Rice & Potatoes
25
Код товару: 11122

Повнораціонний сухий корм із кроликом, рисом і картоплею для дорослих собак усіх порід.

Ціна472 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 180,00₴
Ціна357 грн/кг
15 кг
Ціна5 350,00₴
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Salmon and Rice
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Salmon and Rice
19
Код товару: 11123

Повнораціонний сухий корм із лососем і рисом для дорослих собак усіх порід.

Ціна468 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 170,00₴
Ціна338 грн/кг
15 кг
Ціна5 070,00₴
Monge Speciality Line Extra Small Adult Lamb, Rice & Potatoes
Monge Speciality Line Extra Small Adult Lamb, Rice & Potatoes
Немає відгуків
Код товару: 21591

Збалансований гіпоалергенний сухий корм із дієтичною ягнятиною, рисом та картоплею для дорослих собак мініатюрних порід вагою до 2 кг.

Ціна631 грн/кг
800 грамів
Ціна505,00₴
Ціна434 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 085,00₴
Monge Speciality Line Extra Small Adult Salmon with Rice
Monge Speciality Line Extra Small Adult Salmon with Rice
Немає відгуків
Код товару: 21590

Повноцінний дієтичний сухий корм із лососем та рисом для дорослих собак мініатюрних порід із чутливим травленням та схильністю до алергічних реакцій.

Ціна631 грн/кг
800 грамів
Ціна505,00₴
Ціна434 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 085,00₴
-15%
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Beef and Rice
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Beef and Rice
5
Код товару: 17012

Повнораціонний сухий корм із яловичиною та рисом для цуценят і юніорів усіх порід.

Ціна371 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки1 090,00
Акція-15%
Ціна926,50₴
Ціна323 грн/кг
15 кг
Ціна4 850,00₴
-15%
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Duck and Rice
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Duck and Rice
6
Код товару: 17013

Повнораціонний сухий корм із качкою та рисом для цуценят і юніорів усіх порід.

Ціна405 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки1 190,00
Акція-15%
Ціна1 011,50₴
Ціна336 грн/кг
15 кг
Ціна5 040,00₴
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Lamb and Rice
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Lamb and Rice
48
Код товару: 11120

Повнораціонний сухий корм із ягням і рисом для цуценят і юніорів усіх порід.

Ціна563 грн/кг
800 грамів
Ціна450,00₴
Ціна472 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 180,00₴
Ціна337 грн/кг
15 кг
Ціна5 050,00₴
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Salmon and Rice
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Salmon and Rice
32
Код товару: 11121

Повнораціонний сухий корм із лососем і рисом для цуценят і юніорів усіх порід.

Ціна588 грн/кг
800 грамів
Ціна470,00₴
Ціна476 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 190,00₴
Ціна350 грн/кг
15 кг
Ціна5 250,00₴