Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (монопородний, мопс)

-15%
Royal Canin Pug Puppy
Royal Canin Pug Puppy
9
Код товару: 05106

Повнораціонний сухий корм для цуценят породи мопс до 10 місяців.

Ціна408 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки720,00
Акція-15%
Ціна612,00₴
Royal Canin Pug
Royal Canin Pug
7
Код товару: 00317

Корм для собак породи мопс старше 10 місяців

Ціна480 грн/кг
1,5 кг
Ціна720,00₴
Ціна450 грн/кг
3 кг
Ціна1 350,00₴