Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (монопротеїновий, німецька вівчарка)

Вигода 17%!
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb
30
Код товару: 15953

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса ягняти та рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих собак великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 15 місяців.

Ціна439 грн/кг
1 кг
Ціна439,00₴
Ціна413 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна307 грн/кг
12+2 кг
АкціяВигода 17%!
Ціна4 299,00₴
Акція: Вигода 17%!

При купівлі паковання 12 кг сухого корму для собак Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb - ще 2 кг безкоштовно!

-15%
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
110
Код товару: 15950

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців, а також для вагітних і годуючих собак.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна334 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 179,00
Акція-15%
Ціна1 002,15₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb
21
Код товару: 15952

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса ягняти та рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят і юніорів великих і гігантських порід (вага дорослого собаки понад 25 кг) віком від 3 місяців і до 2 років.

Ціна439 грн/кг
1 кг
Ціна439,00₴
Ціна391 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна358 грн/кг
12 кг
Ціна4 299,00₴
-15%
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
6
Код товару: 15958

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету цуценят і юніорів великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 3 місяців і до 2 років.

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна429 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна347 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки4 899,00
Акція-15%
Ціна4 164,15₴
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
22
Код товару: 15960

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету собак похилого віку всіх порід (віком від 7 років).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
Brit Care Grain Free Adult Large Breed Salmon
Brit Care Grain Free Adult Large Breed Salmon
4
Код товару: 15959

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету дорослих собак великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 15 місяців.

Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴