Перейти до основного вмісту

Сухий корм Optimeal (Оптіміл) з індичкою для собак

-30%
Optimeal Dog Adult Medium
Optimeal Dog Adult Medium
141
Код товару: 07508

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса індички для дорослих собак середніх порід.

Ціна201 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки430,70
Акція-30%
Ціна301,49₴
Ціна274 грн/кг
4 кг
Ціна1 096,80₴
Ціна183 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 133,90
Акція-30%
Ціна2 193,73₴
-30%
Optimeal Puppies All Breeds
Optimeal Puppies All Breeds
105
Код товару: 07506

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса індички для цуценят всіх порід.

Ціна299 грн/кг
1,5 кг
Ціна449,00₴
Ціна200 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 143,50
Акція-30%
Ціна800,45₴
Ціна191 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 267,10
Акція-30%
Ціна2 286,97₴
-30%
Optimeal Dog Adult Mini
Optimeal Dog Adult Mini
16
Код товару: 16738

Повнораціонний сухий корм із лососем для дорослих собак мініатюрних порід.

Ціна367 грн/кг
700 грамів
Ціна257,00₴
Ціна365 грн/кг
1,5 кг
Ціна547,60₴
Ціна249 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 425,50
Акція-30%
Ціна997,85₴
-30%
Optimeal Puppy Large Breed
Optimeal Puppy Large Breed
33
Код товару: 11572

Повнораціонний сухий корм з індичкою для цуценят великих порід.

Ціна191 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 267,10
Акція-30%
Ціна2 286,97₴