Перейти до основного вмісту

Сухий корм Orijen (Оріджен) холістик для собак

-10%
Orijen Original Dog 38/18
Orijen Original Dog 38/18
36
Код товару: 08628

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індичкою, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для собак всіх порід і вікових груп. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1215 грн/кг
340 грамів
Ціна413,00₴
Ціна932 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 070,80
Акція-10%
Ціна1 863,72₴
Ціна694 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки4 627,10
Акція-10%
Ціна4 164,39₴
Ціна593 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 510,80
Акція-10%
Ціна6 759,72₴
Ціна558 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки10 542,10
Акція-10%
Ціна9 487,89₴
-10%
Orijen Small Breed 39/18
Orijen Small Breed 39/18
14
Код товару: 13890

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом індички, курки, перепілки, цільним оселедцем і морським окунем, збагачений овочами та травами для собак малих порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна974 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки1 948,10
Акція-10%
Ціна1 753,29₴
Ціна881 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки4 403,40
Акція-10%
Ціна3 963,06₴
-10%
Orijen Regional Red Dog 38/18
Orijen Regional Red Dog 38/18
9
Код товару: 11251

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів м'яса з додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для собак усіх порід на всіх стадіях життя. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% зернових.

Ціна1146 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 547,70
Акція-10%
Ціна2 292,93₴
Ціна936 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки6 239,00
Акція-10%
Ціна5 615,10₴
Ціна865 грн/кг
11,4 кг
Ціна9 864,20₴
-10%
Orijen Tundra Dog 40/18
Orijen Tundra Dog 40/18
13
Код товару: 13889

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим ягням, оленем, поросям, качкою та рибою, збагачений овочами та травами для собак усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1231 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 735,90
Акція-10%
Ціна2 462,31₴
Ціна987 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки6 580,70
Акція-10%
Ціна5 922,63₴
Ціна977 грн/кг
11,4 кг
Ціна11 139,00₴
-10%
Orijen 6 Fresh Fish Dog 38/18
Orijen 6 Fresh Fish Dog 38/18
18
Код товару: 00218

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі свіжого м'яса шести видів риб із додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для собак всіх порід та вікових груп. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1072 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 381,70
Акція-10%
Ціна2 143,53₴
Ціна840 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки5 599,10
Акція-10%
Ціна5 039,19₴
Ціна710 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки8 987,10
Акція-10%
Ціна8 088,39₴
-10%
Orijen Small Breed Marine Fish 40/15
Orijen Small Breed Marine Fish 40/15
6
Код товару: 18686

Високобілковий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим лососем, оселедцем, камбалою, хеком, морським окунем і солеєю, а також фруктами, овочами та травами для собак малих порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1167 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 334,30
Акція-10%
Ціна2 100,87₴
Ціна894 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки4 471,20
Акція-10%
Ціна4 024,08₴
-10%
Orijen Puppy 40/20
Orijen Puppy 40/20
49
Код товару: 00220

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, індичкою, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для цуценят всіх порід. Містить 80% м'ясних інгредієнтів, 20% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1215 грн/кг
340 грамів
Ціна413,00₴
Ціна932 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 070,80
Акція-10%
Ціна1 863,72₴
Ціна748 грн/кг
6 кг
Ціна4 488,10₴
Ціна599 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 585,80
Акція-10%
Ціна6 827,22₴
-10%
Orijen Senior 38/15
Orijen Senior 38/15
3відгуки
Код товару: 00223

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, індичкою, рибою та курячим лівером, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для собак похилого віку. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% зернових.

Ціна935 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 077,70
Акція-10%
Ціна1 869,93₴
Ціна610 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 726,80
Акція-10%
Ціна6 954,12₴
-10%
Orijen Puppy Large 38/16
Orijen Puppy Large 38/16
9
Код товару: 00221

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індичкою, лівером і різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для цуценят великих порід. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна599 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 585,80
Акція-10%
Ціна6 827,22₴
Orijen Puppy Small Breed 38/20
Orijen Puppy Small Breed 38/20
1відгук
Код товару: 18645

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, індичкою, цільними яйцями, лососем та іншими видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для цуценят малих порід. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1178 грн/кг
1,8 кг
Ціна2 121,00₴
Ціна994 грн/кг
4,5 кг
Ціна4 471,20₴
Orijen Adult Large Breed 38/15
Orijen Adult Large Breed 38/15
Немає відгуків
Код товару: 20843

Високобілковий біологічно відповідний сухий корм із різними видами м'яса, риби, овочами та травами для собак малих порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна699 грн/кг
11.4 кг
Ціна7 965,20₴